študuj na fmk

Študuj na fakulte s pozitívnym „vibe-om“, množstvom úspešných absolventov a kariérnych príležitostí

Je mladá, je moderná, atraktívna, kreatívna, má svoj štýl, sleduje aktuálne trendy a prispôsobuje sa požiadavkám pracovného trhu. Táto dáma priťahuje k sebe mladých ľudí zo všetkých kútov Slovenska a poskytuje priestor na kvalitné vzdelanie a realizáciu každému, kto má chuť a motiváciu na sebe pracovať. Fakulta masmediálnej komunikácie v Trnave je miestom, ktoré spája a vytvára z ľudí komunitu, ktorá svojím pozitívnym „vibe-om“ osviežuje svet médií, marketingu či digitálnych hier. 

Počul/a si už o mieste, ktoré tvorí množstvo skvelých talentovaných ľudí a ktoré Ti dá priestor zažiariť a rozvinúť vlastnosti v čomkoľvek, v čom si dobrý a v čom sa cítiš ako doma? Možno si komunikatívny, rád sa prezentuješ či zaujímaš o aktuálne dianie vo svete. Možno si, naopak, introvert, ktorý má plnú hlavu kreatívnych nápadov, rád tvoríš, píšeš, postuješ či tvoríš obsah na sociálnych sieťach. Možno je tvojím snom podieľať sa na organizácii reálneho eventu či stáť pri zrode novej „nadupanej“ digitálnej hry. Možno sme ťa predošlým popisom ešte celkom neodhalili, ale cítiš, že toto by mohla byť tá pravá cesta, ako nájsť samého/samu seba a naplno využiť možnosti, ktoré ti práve toto miesto ponúka. 

Chcel/a by si byť moderátorom, spíkrom v rádiu, novinárom či hovorcom? Možností na FMK je veľa, stačí si vybrať. Zdroj: FMK UCM v Trnave

5 prepracovaných študijných programov, špičkové vybavenie, rádio s vlastnou frekvenciou Aetter, oceňovaný časopis Atteliér, Kariérne centrum FMK, vlastné výskumné centrum METHOD LAB, kvalitná a pestrá ponuka predmetov a kabinetov, kvalifikovaný pedagogický personál či množstvo externých spíkrov priamo z praxe. Vydaj sa spolu s nami na virtuálnu prechádzku fakultou, ktorá sa na istý čas stala domovom pre mnohých úspešných žurnalistov, mediálnych odborníkov, marketérov, moderátorov, hovorcov, pracovníkov reklamných, marketingových a PR agentúr, herných a vývojárskych štúdií a organizácií, ako aj renomovaných pedagógov a odborníkov z praxe. FMK UCM v Trnave aktuálne otvára nielen svoje virtuálne brány Tebe a mnohým ďalším budúcim #fmkpeople.

PROGRAM MASMEDIÁLNA KOMUNIKÁCIA

 

PROGRAM MARKETINGOVÁ KOMUNIKÁCIA

 

PROGRAM TEÓRIA DIGITÁLNYCH HIER

 

PROGRAM VZŤAHY S MÉDIAMI

 

PROGRAM APLIKOVANÉ MEDIÁLNE ŠTÚDIÁ

 

Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave neustále rastie, zveľaďuje a aktualizuje svoje programy v závislosti od aktuálnych požiadaviek našich študentov a pracovného trhu. Pohotovo reaguje na aktuálne dianie, zachováva a vyznáva svoje hodnoty. Snaží sa tiež pre svojich študentov vytvárať priestor, ktorý ponúka nielen kvalitné vzdelanie, ale aj prax potrebnú pre rýchle adaptovanie a prijatie svojich študentov do sveta práce. 

Autorka: Mgr. Marianna Urmínová