FMK Day

FMK DAY 2022

Na konci semestra budú priestory Jamy miestom na neformálne stretnutia s docentmi, profesormi, doktormi a doktorandmi. Každá katedra pripraví dobré jedlo a pitie. Čo všetko vás ešte čaká?

Tradičný FMK Day robia vyučujúci pre svojich študentov. Tento rok si každá katedra pripravila na servírovanie niečo vlastné. Katedra mediálnej výchovy bude pripravovať čerstvé palacinky, Katedra masmediálnej komunikácie namieša zase drinky.

O zábavu sa postará Katedra digitálnych hier, ktorá do svojho stanu zabezpečí súčasné aj RETRO hry nielen pre študentov TEDI. „Všetko sa bude pripravovať priamo na mieste a študenti si to budú môcť za symbolické ceny kúpiť,” oboznamuje organizátorka Slávka Gracová.

Nechajte si načapovať pivo od pani dekanky

Postarané bude aj o pitný režim. Okrem drinkov študentov čaká aj pivo a kofola, ktorú bude čapovať dekanát. Celú akciu budú sprevádzať aktivity a súťaže. Študentov čaká známy beer pong, živé človeče či súťaže priamo na pedagógov. „Ak chcete hrdo reprezentovať svoju alma mater, nezabudnite sa zastaviť v stánku s FMK merchom, kde si budete môcť zakúpiť tričká, mikiny či ponožky,” dodáva Slávka.

Na svoje si prídu aj športovci, súčasťou eventu bude FMK Run. 

Kedy, kde a prečo?

FMK DAY 2022 sa uskutoční v pondelok 2. mája, začne sa o 12.00 hod. a bude pokračovať až do večera.

Tento deň je určený všetkým, ktorí chcú vidieť pedagógov inak ako za katedrou a užiť si posledný týždeň semestra so svojimi spolužiakmi. „Nenechajte si ujsť FMK DAY 2022. Kedy budete mať možnosť spraviť si selfie s učiteľmi a nechať si od pani dekanky načapovať pivo?” uzatvára organizátorka.

#FMKday2021#fmk#nafmkjemidobre#učiteliaštudentom

Atmosféru predošlých ročníkov si môžete pozrieť tu:
 
Späť hore ↑