FMK Day

FMK day je akcia, ktorú pripravujú všetci vyučujúci pod vedením propagačnej skupiny FMK pre všetkých študentov. Cieľom tohto eventu je dobre sa zabaviť, ale aj oddýchnuť pri dobrom jedle a pití so svojimi spolužiakmi. Taktiež bližšie spoznať svojich pedagógov a vidieť ich aj v inej role, na akú sú študenti zvyknutí.

Každá katedra, vrátane dekanátu, má svoj stan. Vyučujúci prinesú niečo zo svojich sladkých či slaných výtvorov. V stane dekanátu sa čapuje kofola a pivo, pani tajomníčka pravidelne varí guláš a každá katedra má okrem drobností aj jednu vec, ktorú vyrobia priamo pred vami (hotdog, palacinky, drinky a iné).

Okrem výborného jedla a pitia si učitelia pripravujú rôzne súťaže a kvízy, moderátori vyzývajú k rôznym aktivitám a pripravené sú aj športy. Taktiež je pripravený stánok s FMK merchom. Ku všetkému hrá dobrá hudba.

FMK Day sa koná sa na prelome apríla a mája, aby mali možnosť prísť aj končiaci budúci magistri. Podľa počasia je akcia buď v budove Jamy, alebo v priestore za ňou. Tento rok sa FMK Day bude konať 29. apríla od 12:00 hod.

Atmosféru predošlých ročníkov si môžete pozrieť tu:

 
Späť hore ↑