Oliver Jakubík sa zúčastní na FMK DAY ako spíker webináru zameraného na LinkedIn profil

Vo štvrtok 6. mája 2021 o 17.00 hod. sa v rámci FMK DAY uskutoční event Vytvor si kvalitný profil na LinkedIn. Bude prebiehať formou prednášky od spíkra Olivera Jakubíka, následnej diskusie a zodpovedaním otázok z publika.

Event je zameraný na vytvorenie a zlepšenie LinkedIn profilu. Uskutoční sa v rámci FMK DAY a bude prebiehať online na hlavnej facebookovej stránke FMK. Nakoľko je konkurencia v online prostredí veľká, je dobré vedieť vedieť, ako kreatívne zaujať, mať vytvorený a kvalitne vyplnený profil. LinkedIn slúži ako istá forma osobnej vizitky, preto je dôležité vedieť s ním pracovať.

Cieľom eventu je poukázať na možnosti danej platformy, ako je napríklad šanca získania vysokého sociálneho kapitálu a kontaktov. Rovnako je pre študentov dôležité vedieť, ako sa dokážu uplatniť. Vďaka radám odborníka môžu získať cenné, plnohodnotné informácie a znalosti.

oliver jakubík

Zdroj: oliverjakubik.com

Kto je náš spíker Oliver Jakubík?

Oliver Jakubík od roku 2008 pomáha manažérom, podnikateľom, firmám a neziskovým organizáciám pri osobnom rozvoji a budovaní autentickej a modernej osobnej a firemnej značky. Prednášal na firemných školeniach, workshopoch, prednáškach a konferenciách na Slovensku a v Čechách.

„Vaša osobná značka je najcennejšou hodnotou, ktorú máte a ktorú potrebujete rozvíjať, či je vaším cieľom úspešný kariérny rast, alebo podnikanie. LinkedIn je pre oba ciele ideálnou platformou. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám rád pomôžem pri úspešnom rozvoji vašej značky na sieti LinkedIn,“ hovorí Jakubík.

Zúčastniť sa môže ktokoľvek, kto má chuť sa dozvedieť niečo nové. Nezabudnite sledovať udalosť FMK DAY 2021 na Facebooku.

Zdroj: https://oliverjakubik.com/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/oliverjakubik/?originalSubdomain=sk