FMK Day online? Opýtali sme sa, ako bude prebiehať

Organizátorka Slávka Gracová prezradila, ktorí pedagógovia sa pripoja a aké aktivity budete môcť 27. mája robiť. Prečo ste sa rozhodli organizovať FMK Day aj počas tak špecifickej situácie, akou je pandémia?

FMK Day je super projekt, je skvelé, že takýto event robia učitelia pre študentov. Bola by škoda, keby sa táto akcia nekonala, aj keď v inej forme. Verím, že o rok už event bude tak, ako má byť a konečne bude svietiť Slnko. Okrem toho, málo eventov sa dá robiť online, pri tomto to ide. Taký UCM Night Run by bol väčší oriešok.

Uverejnil používateľ FMK UCM v Trnave Pondelok 18. mája 2020

Na ktorých pedagógov sa môžeme tešiť a čo budú robiť?

Študenti sa môžu tešiť na pani dekanku, aj keď ešte neprezradím, čo konkrétne predvedie. Povedať môžem, že tak ako každý rok, Lucka Škripcová namieša nápoje, ale tentokrát si ich študenti urobia podľa jej návodu doma. Chlapci z kabinetu športu, Janko Proner a Dominik Jánoš, dajú online tréning, nech doma nepriberáme a jedno cvičenie jogy dá aj Martinka Kulisievičová z knižnice. A snáď sa pridajú aj iní, nechajte sa prekvapiť.

Ako bude FMK DAY prebiehať a cez akú platformu? Budú sa môcť zapojiť aj študenti?

Rozhodli sme sa, že celý program bude prebiehať vo facebookovom evente, od 10.00 do 15.00 hod. sa budú v časových intervaloch pridávať nové videá. Niektoré pôjdu naživo a iné budú nahrané dopredu. Nebudú chýbať interaktívne súťaže, nech študenti len tak nesedia doma a nepozerajú na monitor.