Prihlás sa do školy digitálnej žurnalistiky, ktorá ti zabezpečí prax v reálnom médiu

Vydavateľstvo Ringier Axel Springer ponúka študentom, ktorí plánujú pracovať ako novinári, jedinečnú príležitosť. Prečítaj, si o známom žurnalistickom edukačnom programe, z ktorého vyjdeš priamo do praxe. 

Pridaj sa k nám a poďme spolu zmeniť svet! Hľadáme tých, ktorí vedia prijať výzvy, chcú niečo spraviť pre spoločnosť, majú vášeň pre písanie a objektívnu žurnalistiku a hlavne sa chcú učiť od najlepších. Chýbajú ti praktické žurnalistické skúsenosti? Prihlás sa do vzdelávacieho programu Digital Media Campus!

„Digital Media Campus je výborný vzdelávací program pre talentovaných mladých novinárov, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru a získať odborné vedomosti a skúsenosti z rôznych aspektov multimediálnej žurnalistiky. Študentom ponúka jedinečnú možnosť učiť sa priamo od profesionálov v reálnom redakčnom prostredí,“ vysvetľuje Martin Pastierovič, vedúci Campusu na Slovensku.

Čo obnáša Digital Media Campus?
  • vzdelávací program určený pre študentov univerzít a zamestnancov vydavateľstva zložený z teoretickej a praktickej časti.
  • Jedinečná škola žurnalistiky, ktorej súčasťou sú aj medzinárodné semináre a workshopy v tituloch vydavateľstiev Axel Springer v Berlíne a Ringier v Zurichu.
  • Úspešní absolventi získajú Certifikát Digital Media Campus a šancu zamestnať sa v najsilnejšom multimediálnom dome na Slovensku.
  • Príprava prebieha v Bratislave pod záštitou skúsených lektorov z médií.
  • Podmienkou úspešného absolvovania je účasť na prednáškach a odovzdanie záverečnej práce podľa dohodnutého zadania.
  • Všetky prednášky, ako aj exkurzie, či účasť na konferenciách v zahraničí sú hradené Ringier Axel Springer Slovakia a pre účastníkov bezplatné.
  • Digital Media Campus trvá deväť mesiacov, počas ktorých sa účastníci stretávajú raz za dva týždne (zväčša piatok). V závislosti od rozvrhu výučba väčšinou prebieha v dvoch dvojhodinových blokoch.

Na adresu kariera@digitalmediacampus.sknám pošli svoj životopis  spolu s motivačným listom v anglickom jazyku a my ťa budeme kontaktovať. Prihlasovanie je aktívne do konca júna.

Zdroj: digitalmediacampus.sk