Platená stáž: video oddelenie spoločnosť Strossle

Vieš nahrávať a strihať video a zaujíma ťa online marketing? Poď na sebe makať do spoločonosť Strossle zameranej na natívnu inzerciu. 

Za posledné roky sa toho veľmi veľa popísalo o obsahovom marketingu a natívnej reklame. Len vo FB skupine Content marketing community SK/CZ sme uverejnili cez 600 príspevkov, k tomu sme napísali desiatky článkov a prezentácií, napísali sme na tému content marketingu samostatnú príručku.

Chceli by sme naše aktivity v rámci rozvoja trhu natívnej reklamy, ale aj študentov, posunúť ďalej. Plánujeme vybrať ten najlepší obsah, ktorý sme zatiaľ publikovali a zhrnúť naše skúsenosti do video vzdelávacej akadémie. Chceme dať všetko, čo vieme do ucelenej formy a vytvoriť vysokokvalitný štúdijný materiál o obsahovom marketingu. Taký, kde sa to dá hneď vyskúšať, lebo prax je najlepší spôsob, ako si človek zapamätá nové poznatky.

Úplný ideál je, ak by si túto tému aj študoval(a) na škole, takže by si ju mohol vypracovať aj ako bakalársku/diplomovú prácu. Dostaneš zaplatené, naučíš sa od top odborníkov a ešte si aj urobíš povinnosti do školy. Tomu sa hovorí – tri muchy jednou ranou 🙂

Ak teda hľadáš miesto, kde sa veľa naučíš, spoznáš nových inšpiratívnych ľudí, kde máš milých kolegov a minimum stresu, určite sa ozvi. Na andrea.droscinova(at)strossle.com pošli svoj životopis, ukážky svojich prác a pár riadkov o tom, prečo práve ty.

Koho hľadajú?
  • šikovného človeka, ktorý je:
  • spoľahlivý
  • samostatný
  • vie skritizovať, keď je treba
  • no a keďže to má byť video akadémia, tak vie nahrávať a strihať videá.

Miesto výkonu: Bratislava