Ponuka brigády: marketingová podpora, recepčná Vinum Nobile

Spoločnosť, zaoberajúca sa agrokomoditami a výrobou vína, situovaná v Malých Ripňanoch, v Topoľčianskom okrese, hľadá záujemkyňu/záujemcu na brigádu pre oblasť marketingu a recepciu.

Spoločnosť do svojich radov hľadá osobu komunikatívnu, ktorú baví učiť sa nové veci, sebazdokonalovať sa, flexibilnú a s príjemným vystupovaním, ktorá by pomohla s prípravou nových materiálov pre naše produkty. Okrem toho by napomáhala pri organizácií a plánovaním spoločenských eventov a podieľala by sa na propagácii a komunikácii spoločnosti a jej produktov.

Schopnosti ako samostatnosť, práca v tíme, kreativita, vynaliezavosť, organizačné schopnosti, vodičské oprávnenie triedy ,,B“, ako aj znalosť anglického jazyka nakoľko sme medzinárodne orientovaná spoločnosť sú vítané.

Pozícia je vhodná hlavne pre študentov 3. – 5. ročníka vysokej školy, so zameraním na marketing. Očakáva sa ukončené aspoň bakalárske štúdium.

Odmena: 5+ EUR/hod

Po preukázaní patričných schopností je možné, že uchádzač dostane ponuku pracovať na trvalý pracovný pomer.

Prípadní uchádzači sa môžu hlásiť životopisom v slovenčine/angličtine s fotografiou na email branislav.simandel(at)sg-slovakia.sk 

Viac info o spoločnosti po rozkliknutí.