online dod

Nestihli ste DOD? Nevadí, pomyselné dvere nechávame otvorené

Aula tentokrát nebola preplnená, nikto sa do nej nemusel nasilu tlačiť ani stáť bokom. Napriek tomu sa všetci potenciálni budúci #FMKpeople mohli bez problémov dostať na Deň otvorených dverí na FMK UCM v Trnave.

A to bez toho, že by museli opustiť dom a vystaviť sa riziku. Na nepriaznivú epidemiologickú situáciu sme aj v tomto smere zareagovali pružne. Tím takmer 50 ľudí, pozostávajúci z radov pedagógov, študentov, doktorandov, prodekanov či pani dekanky, sa postaral o to, aby ste neboli o nič ukrátení.

Všetko v jednom videu

Od príhovoru dekanky cez predstavenie študijných programov až po spätnú väzbu od absolventov. V takmer hodinovom videu sa dozviete všetky potrebné informácie o štúdiu na našej fakulte.

Viete, ako zodpovedne zaobchádzať s médiami? Alebo ako zistiť, čo je hoax a prečo ho nezdieľať? Vedeli ste, že ak by ste si chceli na pôde univerzity zdokonaliť angličtinu, je možné vybrať si aj program vyučovaný kompletne v tomto jazyku? Pohrávate sa s myšlienkou, že z vás bude herný teoretik či hráč alebo komentátor e-športov? Láka vás práca v novinách, rádiu, televízii? A viete, že všetky potrebné zručnosti môžete nadobudnúť už počas štúdia, a to priamo na pôde našej fakulty v Atteliéri, Aetteri či FMK TV? Čo všetko musí vedieť dobrý marketér a ako sa dostať do mediálnej či reklamnej agentúry?

Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdeš v tomto videu.

Otvorené po celý rok

Ak ste v piatok 12. februára o 14.00 hod. zabudli, nestihli alebo sa z akéhokoľvek dôvodu nemohli zúčastniť na onlinovom Dni otvorených dverí na FMK, nezúfajte. Naveky totiž zostane vo vodách internetu, kedykoľvek si ho môžete prehrať a zamerať sa na to, čo vás najviac zaujalo.

„Prajem vám, aby ste si splnili svoje sny a plány a aby ste sa dobre rozhodli, akým spôsobom nasmerujete vašu budúcnosť a kariéru,“ hovorí v príhovore dekanka FMK Ľudmila Čábyová.

U nás máte dvere otvorené.