študuj na fmk

Nestihli ste DOD? Nevadí, pomyselné dvere nechávame otvorené

Aula tentokrát nebola preplnená, nikto sa do nej nemusel nasilu tlačiť ani stáť bokom. Napriek tomu sa všetci potenciálni budúci #FMKpeople mohli bez problémov dostať na Deň otvorených dverí na FMK UCM v Trnave.

A to bez toho, že by museli opustiť dom a vystaviť sa riziku. Na nepriaznivú epidemiologickú situáciu sme aj v tomto smere zareagovali pružne. Tím takmer 50 ľudí, pozostávajúci z radov pedagógov, študentov, doktorandov, prodekanov či pani dekanky, sa postaral o to, aby ste neboli o nič ukrátení.

Všetko v jednom videu

Od príhovoru dekanky cez predstavenie študijných programov až po spätnú väzbu od absolventov. V takmer hodinovom videu sa dozviete všetky potrebné informácie o štúdiu na našej fakulte.

Viete, ako zodpovedne zaobchádzať s médiami? Alebo ako zistiť, čo je hoax a prečo ho nezdieľať? Vedeli ste, že ak by ste si chceli na pôde univerzity zdokonaliť angličtinu, je možné vybrať si aj program vyučovaný kompletne v tomto jazyku? Pohrávate sa s myšlienkou, že z vás bude herný teoretik či hráč alebo komentátor e-športov? Láka vás práca v novinách, rádiu, televízii? A viete, že všetky potrebné zručnosti môžete nadobudnúť už počas štúdia, a to priamo na pôde našej fakulty v Atteliéri, Aetteri či FMK TV? Čo všetko musí vedieť dobrý marketér a ako sa dostať do mediálnej či reklamnej agentúry?

Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdeš v tomto videu.

Otvorené po celý rok

Ak ste v piatok 12. februára o 14.00 hod. zabudli, nestihli alebo sa z akéhokoľvek dôvodu nemohli zúčastniť na onlinovom Dni otvorených dverí na FMK, nezúfajte. Naveky totiž zostane vo vodách internetu, kedykoľvek si ho môžete prehrať a zamerať sa na to, čo vás najviac zaujalo.

„Prajem vám, aby ste si splnili svoje sny a plány a aby ste sa dobre rozhodli, akým spôsobom nasmerujete vašu budúcnosť a kariéru,“ hovorí v príhovore dekanka FMK Ľudmila Čábyová.

U nás máte dvere otvorené.