fmk roadtrip

FMK Roadtrip 2022: Ukáž stredoškolákom, prečo ti je na FMK dobre

Pamätáš si, ako si sa prvýkrát dozvedel o FMK a bola to láska na prvý pohľad? Teraz máš príležitosť osloviť ďalších. Poď do toho!

Ak chceš na svojej bývalej strednej škole ukázať, že štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave bolo jedno z tvojich najlepších rozhodnutí, tak potrebujeme práve teba! Porozprávaj stredoškolákom, čo všetko sa tu môžu naučiť, vyskúšať i zažiť. Pre pandemickú situáciu bude aj tento ročník v online verzii. 

Čo pre to musíš urobiť?

Takmer nič. Všetky potrebné materiály, texty, prezentáciu a dokonca aj FMK merch sú pripravené. Jediná vec, ktorá ostáva na tebe, je skontaktovať sa s tvojou bývalou školou a dohodnúť termín prezentácie. Pokojne si zavolaj aj kamoša alebo kamošku, vo dvojici sa môžete lepšie dopĺňať.

Návod je jednoduchý. Napíš nám na emailovú adresu roadtrip(at)fmk.sk svoje meno, ročník štúdia a študijný program. Následne ťa budeme kontaktovať s podrobnými inštrukciami. Prihlásiť sa môžu záujemcovia zo všetkých študijných programov od druhého ročníka bakalárskeho stupňa vyššie.

Prihlasovať sa môžeš do 16. januára 2022. Tešíme sa na teba i na budúcich #fmkpeople, ktorým aj vďaka tebe bude na FMK dobre.