Poď s nami na #fmkroadtrip 2019

V súčasnosti je veľmi atraktívne, keď značky či produkty majú svojich vlastných ambasádorov. Naša fakulta však mala svojich ambasádorov aj ,,before it was cool“. Už 6 rokov chodia študenti FMK UCM v Trnave hovoriť na svoje bývalé stredné školy o tom, prečo to tu majú radi a prečo im je na FMK dobre. Ak si aj ty myslíš, že vybrať si madžentovú bola správna voľba, prihlás sa na FMK ROADTRIP 2019.

Čo je to ROADTRIP?

Na našu školu chceme len tých najlepších. Práve preto by sa o našej škole mal dozvedieť úplne každý. Už niekoľko rokov chodíme na stredné školy informovať maturantov, čo všetko sa u nás dá zažiť, v akých odboroch nájdu uplatnenie, a prečo je FMK UCM v Trnave top vo svojom odbore. Najlepšia možnosť ako ukázať, že tu študujú len tí najlepší, je poslať tam práve vás, študentov!

Ako zistím, že na to mám?

Hľadáme každého študenta, ktorému je na FMK dobre a chce o tom porozprávať ďalej. Nemusíte byť STAND UP komikmi ani #fashionstylistami ani moderátomir v rádiu či v telke. Stačí, ak viete rozprávať a o všetko ostatné sa postaráme my. Dokonca vás aj oblečieme! Ak si neveríte, na roadtrip môžete ísť aj s kamošom či kamoškou.

Čo všetko potrebujem?

Materiály, prezentáciu, videá, sprievodné texty – to všetko vám dáme. Nebojte sa, dobre vás pripravíme. Dokonca pre vas spravíme aj modelovú prezentáciu, aby ste vedeli, čo a ako. Vašou jedinou úlohou bude zavolať či napísať na svoju bývalú školu a dohodnúť si termín, v ktorom môžete prísť.

Chcem sa prihlásiť

Stačí, ak nám na roadtrip@fmk.sk napíšete, že sa chcete zapojiť. Potrebujeme od vás iba:

  1. meno,
  2. ročník štúdia,
  3. študijný program.

Nezáležína tom, aký študijný program študujete. Prihlásiť sa môže každý študent od druhého ročníka vyššie. Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať. Prihlásovať sa môžete až do 9. januára 2019.