Online Roadtrip 2021: FMK potrebuje ďalších #fmkpeople

Pokiaľ si aj ty myslíš, že vybrať si FMK bolo správnou voľbou a je ti tu dobre, neváhaj a prihlás sa na FMK Roadtrip 2021 a odprezentuj svoju fakultu na svojej strednej škole.

Už niekoľko rokov študenti našej fakulty chodia na stredné školy informovať maturantov, o tom, čo všetko sa dá na našej Alma mater zažiť, v akých odboroch nájdu uplatnenie, či prečo je práve Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave tá najlepšia vo svojom odbore. Tento rok nám však aktuálna situácia nedovoľuje navštíviť školy osobne, a preto tohtoročný Roadtrip prebehne (pokiaľ sa situácia nezmení) online.

Všetko už máme pre vás pripravené, jediná vec, o ktorú sa budete musieť postarať vy, je skontaktovať sa s vašou bývalou školou a dohodnúť sa na termíne. Dostanete všetky potrebné materiály, sprievodné texty, prezentáciu, dokonca vás aj oblečieme do nového FMK merchu.

Ak sa chcete zapojiť napíšte nám na roadtrip(at)fmk.sk. Potrebujeme od vás len meno, ročník štúdia a študijný program. Nezáleží na tom, aký študijný program študujete, ale prihlásiť sa môžu len študenti od druhého ročníka vyššie. Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať s presnými inštrukciami.

Prihlasovať sa môžete do 10. januára 2021. Tešíme sa na vás!