Hľadáš dobrodružstvo? Poď do DofE! Ocenenie zohľadňujú zamestnávatelia aj zahraničné univerzity

Splň si svoje sny. Zabav sa. A získaj Medzinárodnú cenu vojvodu z Edinburghu – DofE (Duke of Edinburgh´s International Award).

Možno si aktívny mladý človek, ktorý si vraví, že mu na ďalšiu aktivitu nezvýši čas. Práve naopak! Pokračuj vo svojom osobnostnom rozvoji v rámci DofE.

Navyše, významné ocenenie DofE zohľadňujú cool zamestnávatelia a zahraničné univerzity. Vďaka DofE sa napríklad Šimon stal mládežníckym delegátom OSN, Matej získal svoj dream job v banke, Peter z FMK si našiel job v Prahe a Pavlína sa dostala na zahraničnú vysokú školu.

Snívaj vo veľkom aj ty, získaj medzinárodné ocenenie DofE.

Krátke video o DofE programe tu:

Čo je DofE

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu je vzdelávací program pod záštitou britskej kráľovskej rodiny. Ide o jeden z popredných programov pracujúcich s mladými ľuďmi, ktorý ich pripravuje na život a zamestnanie. V roku 2013 sa do programu zapojilo viac ako milión mladých ľudí z viac ako 140 krajín sveta. Počas takmer 60-ročnej existencie DofE inšpiroval a zmenil životy viac ako ôsmim miliónom mladých ľudí na celom svete.

 

DofE môže hrať kľúčovú rolu v rozvoji študentov mimo vyučovania prostredníctvom vytvárania príležitostí pre mládež na rozvíjanie ich zručností, zdravého životného štýlu, pomoci druhým a prostredníctvom zážitku z Dobrodružnej expedície. Za svoje úsilie sú študenti oceňovaní prestížnym certifikátom, ktorý má celosvetovú platnosť a hodnotu.

Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu ráta s tým, že každý mladý človek má potenciál uspieť bez ohľadu na to, z akého prostredia vychádza. Mladí ľudia, ktorí sa zapoja do programu, sa stávajú sebaistejšími, cieľavedomejšími, rozvíjajú svoje zručnosti v oblastiach ako komunikácia, riešenie problémov a líderstvo.

Pre viac informácií si pozri stránku Národnej kancelárie DofE na Slovensku.

Prihlasovanie do 11. novembra 2022 tu: https://forms.gle/RJxJPzhFTSGKnW8i7

Vedúci programu DofE na FMK: Mgr. Anna Hurajová, PhD., PhDr. Vladimíra Hladíková, PhD., MBA, Jakub Špendla

Zdroj titulnej foto: facebook.com/DofE Slovensko – Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu