quo vadis 2022

Chcete vedieť, čo je nové v oblasti médií a marketingu? Poďte na online konferenciu Quo Vadis

Uskutoční sa vo štvrtok 7. apríla, stream si budete môcť pozrieť LIVE na Facebooku aj na youtube kanáli FMK TV.

Už tradičná konferencia FMK, určená pre doktorandov a vedeckých pracovníkov, má tento rok podtitul UPloadS and DOWNloadS of Digital Age.

Súčasnosť je špecifická doposiaľ nepoznanou rýchlosťou prenosu informácií, ktorá nás vo významnej miere formuje. Naše každodenné bytie sa presunulo do digitálneho priestoru, v ktorom sme nielen prijímatelia, ale aj autori mediálnych obsahov. Následkom je čoraz zreteľnejšia konvergencia človeka a informačných technológií.

Doktorandi, mladí vedeckí pracovníci a pozvaní spíkri sa pokúsia objasniť problematiku súznenia človeka a technológií v digitálnej dobe.

 

Všetky prijaté príspevky v slovenskom aj anglickom jazyku budú publikované v zborníku z konferencie. Príspevky v zborníku v anglickom jazyku budú zaslané na indexáciu do medzinárodných vedeckých databáz. Príspevky v zborníku v slovenskom jazyku budú zaslané na indexáciu do Google Scholar.

Stream si budete môcť pozrieť LIVE na Facebooku aj na youtube kanáli FMK TV vo štvrtok 7. apríla od 9.00 hod. Bližšie informácie o programe a spíkroch sledujte v udalosti na Facebooku.