ako naštartovať svoj start-up

Ako naštartovať svoj start-up? Príď si vypočuť cenné rady od ľudí z praxe

Okrem iného by chceli našim študentom ponúknuť ďalšiu možnosť a formu spolupráce. 

Herný priemysel so sebou dennodenne prináša okrem nevyčerpateľných možností rozvoja hráčskej kreativity, strategického myslenia či súťaženia aj rad nových kariérnych príležitostí a angažovanosti vo svete digitálnych hier. Zúčastni sa už 1. decembra 2022 o 10.00 hod. v Kine OKO na evente, ktorý ti dopraje poriadnu dávku pracovných príležitostí v hernom priemysle a mnoho ďalšieho.

Spíkri odprezentujú svoje skúsenosti pri podpore nových projektov a povzbudia študentov k vlastnej iniciatíve. Časť workshopu bude tiež venovaná náboru študentov, ktorých by zaujímala práca v oblasti optimalizácie, analytiky a reklamného marketingu.

Na čo sa môžeš tešiť?

  • Spoznáš možnosti pre študentov v gaming start-upoch.
  • Zistíš, ako rozbehnúť vlastný projekt cez hackathony.
  • Dozvieš sa o pracovných príležitostiach v hernom priemysle.

Spíkri:

  • Michal CSONGA – Partner v Zero One Hundred: prehľad startupového ekosystému na Slovensku. Michal vedie organizačnú stratégiu v start-upoch a investičných firmách ako 0100 Ventures či SuperScale. Okrem toho voľný čas rád trávi výpomocou rastom vzdelávacích neziskových organizácií, ako napríklad IAMbitious, ktorá otvára stredoškolákom možnosti angažovať sa na Slovensku a vytvárať zmysluplné lokálne projekty. V rámci eventu predstaví prehľad startupového ekosystému na Slovensku. 
  • Viktor ŠTEFAŇÁK – Manažér Hacknime.to: budovanie vlastného projektu cez hackathony. Viktor je spájač ľudí a rozbiehač biznisov. Je dokonalý networker, milovník obsahového marketingu, rečník a predajca. Vždy chcel zlepšiť svoje okolie. Stojí za viacerými úspešnými projektami ako zero2hero.sk, campus-cowork.com, www.lifelike.sk či www.rozbehnisa.sk.
  • Katarína VICENOVÁ – Head of HR Superscale: možnosti pre študentov v hernom priemysle. Katarína je súčasťou spoločnosti Superscale – 4. najväčšieho hráča na slovenskom trhu v rámci herného biznisu, ktorá sa venuje vývoju technológie pre globálnych klientov. Firma by rada študentom ponúkla stáže na svojich projektoch zameraných na biznis analytiku, optimalizáciu a personalizáciu hier alebo škálovanie reklamného marketingu v hrách.
  • Martin NEMEČEK – Študent, FMK UCM: zdieľanie osobných skúseností v rámci inovačného sektora. Marek si zažil viaceré hackathony, stáže v investičných fondoch aj prácu so start-upmi. Vo štvrtok 1. decembra príde  študentom porozprávať o svojich skúsenostiach a ukázať im, že spomenuté možnosti v prezentáciách sú realistické a ľahko uskutočniteľné.

Dôležité informácie

DÁTUM: 1. december 2022 (štvrtok)
ČAS: 10.00 hod.
MIESTO: Kino OKO, Nám. J. Herdu 2, Trnava
VSTUP: ZDARMA

Na záver ešte dôležitá informácia. Keďže kapacita Oka je obmedzená, nezabudni si zaistiť svoje miesto a zaregistruj sa.

* Podujatie sa realizuje za podpory projektu 302031ACX4: Kreatívne centrum: adaptácia priestorov UCM FMK pre účely vytvorenia kreatívneho centra.