Prichádza 4. sezóna UniCupu. Zaregistruj sa a staň sa členom veľkej komunity hráčov

Po úspešnej tretej sezóne, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 450 hráčov, rozdelených v 81 tímoch, reprezentujúcich až 11 univerzít, sa hlásime s otvorením registrácií do novej sezóny!

V poradí štvrtá sezóna prinesie množstvo noviniek a zmien, na ktoré sa môžu hráči tešiť. Čo sa však nemení, sú naše hlavné herné tituly, ktorými aj naďalej ostávajú hry League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive. Víťazné celky z oboch hier si však tentokrát neodnesú vecné ceny, ale peňažný prize pool. Tri najlepšie univerzitné tímy v oboch hrách si rozdelia až 2 000 €!

V rámci novej sezóny sa môžu hráči tešiť na množstvo nových súťaží, ktoré doplní aj naša hlavná a doposiaľ najkomplexnejšia súťaž o titul E-športová univerzita LS 2021. Tak, to by bolo nateraz všetko k tomu, čo nás v ďalšej sezóne čaká. Kto a ako sa však do nej môže zaregistrovať?

Registrácia

V rámci UniCupu je možné registrovať svoj tím v zložení piatich študentov rovnakej slovenskej vysokej školy alebo v tzv. 4+1 zložení s jedným stredoškolákom. Každý tím môže mať aj jedného náhradníka, ktorého je potrebné uviesť priamo v registrácii. Samotné registrácie trvajú do 13. marca 2021.

Ak nemáte tím, ale chceli by ste sa na lige zúčastniť, je tu pre vás možnosť vyplniť registráciu pre jednotlivcov. Po tejto registrácii sa vám ozveme a pomôžeme s nájdením ďalších spoluhráčov, s ktorými sa budete môcť na UniCupe zúčastniť. Všetky linky na registráciu nájdete nižšie!

Registrácie pre LoL: http://bit.ly/UCS4LoL
Registrácie pre CS:GO: http://bit.ly/UCS4CSGO
Registrácie pre jednotlivcov: http://bit.ly/UCS41v1

Všetky podstatné informácie nájdete na stránkach LanCraftu.