Tony šiel na výšku, pretože sa zľakol práce. Paradoxne, absolvent FMK teraz myslí na robotu stále

Bloger, podcaster, digitálny marketér, kreatívec, spoluzakladateľ neziskovky. Keby sa nám všetkým zrazu predĺžil týždeň na deväť dní a on by sa začal nudiť, určite by si ešte niečo vymyslel. Verte či nie, no náš absolvent Tony Dúbravec jednoducho miluje pracovať.

Porozprávali sme sa s ním o jeho obľúbených činnostiach, medzi ktoré patrí blogovanie, podcasty či dobrovoľnícke aktivity pre rodné mesto. Zhodnotili štúdium na fakulte a prezradil, že čoskoro môžno bude našim vyučujúcim.

Začneme zľahka. Vráť sa do študentských čias, prezraď nám tvoj obľúbený bar a najčastejšie jedlo, ktoré si ako študent jedol?

Veľmi som mal rád pletenky z bufetu na Skladovej. Tie boli fakt dobré. Párty života som si až tak neužil, čo som neskôr ľutoval. Mirage bola študentská klasika, tam som vždy išiel na istotu.

Na Dni otvorených dverí, ale aj na svojich sociálnych sieťach sa o FMK vyjadruješ len pozitívne. Nahral si aj podcast pre váhajúcich stredoškolákov o štúdiu na vysokej škole. Myslíš to úprimne?

Áno. Každému, kto sa rozhoduje medzi marketingovými školami na Slovensku, by som určite odporučil Trnavu. Nemôžem povedať na FMK nič zlé.

Viac sa dočítate v texte štvrtáčky Terézy Šuveríkovej na attelier.sk.