FMK DOD 2019: Už 8. februára vám otvoríme madžentové dvere do vysokoškolského sveta

Už ste dostali svoju zelenú stuhu na stužkovej? Užili ste si so spolužiakmi na dozvukoch? Povedali vám učitelia, že je čas aby ste ,,vyleteli zo svojho hniezda“? Ak ste si na všetko odpovedali áno, vyzerá to tak, že ste práve maturanti a premýšľate, čo ďalej so životom.

Povieme vám, úrad práce nie je sranda a na platenie účtov či nájmov, máte ešte čas. Štúdium na univerzite je preto dobrá voľba. Nielenže rozšíri vaše obzory, spoznáte skvelých ľudí, ale na FMK vás pripravíme do budúceho povolania. DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ FMK UCM V TRNAVE 2019 je tu na to, aby ste sa dozvedeli viac o tom, čo všetko zažijete najbližších päť rokov, ak si vyberiete štúdium na našej fakulte a na jednom z jej piatoch odborov.


V piatok 8. februára 2019 o 10.00 sa v Aule na Bučianskej ulici v Trnave stretnú wannabe vysokoškoláci,

  • ktorých zaujíma, ako to na takej vysokej škole vyzerá,
  • čo všetko sa môžu naučiť,
  • kde sa môžu uplatniť a
  • aké sú podmienky prijatia práve na mladú, modernú a dynamickú Fakultu masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Na DOD 2018 bol hosťom aj náš absolvent, videomaker Boris Holečko.

Deň otvorených dverí FMK UCM je pre všetkých, ktorí by raz v budúcnosti chceli napríklad:

  • nahradiť Sajfu a Adelu v rádiovom svete,
  • vystriedať Puškárovú a Švajdu v televízii,
  • zarábať iba pridávaním príspevkov na Facebook či Instagram,
  • písať články do časopisov, na weby, alebo kamkoľvek,
  • zarábať si hraním či vymýšľaním nových digitálnych hier,
  • robiť čokoľvek v oblasti masmédií či marketingu.

Všetky informácie na jednom mieste

Zabudnite na nudné dni otvorených dverí, na ktorých vám nejaké kapacity iba rozprávajú všetky možné výhody štúdia na vysokej škole. Na našom #fmkdod2019 sa môžete tešiť na zábavu, praktické a zaujímavé informácie či rôzne prekvapenia.

Rozprávať sa s vami budú vaši budúci spolužiaci (naši #fmkpeople), lebo veď kto vám povie narovinu viac ako sami študenti? Dozviete sa všetky možnosti štúdia na našej fakulte, informácie o tom, prečo je Trnava správnym mestom pre vysokoškolákov a spoznáte aj ľudí, ktorí vás budú učiť. Sú mladí, občas uletení no hlavne dokážu prepájať teóriu s praktickými vedomosťami, vďaka ktorým získate potrebnú prax do života už počas vysokej školy.

Špeciálnymi hosťami DOD FMK UCM v Trnave bude známy slovenský raper a náš absolvent Tono S. a instagramová influencerka a naša súčasná študentka Alžbeta Saloňová, ktorá má nielen viac ako 152 tisíc followerov, ale navyše pracuje aj ako pomocná redaktorka v RTVS.

Bez práce jednoducho nie sú koláče

Aby ste niečo v živote dosiahli, tak musíte proste makať a presne o tom, vám porozprávajú aj oni dvaja. Ako makali počas školy, ako makali po škole a kedy ich práca priniesla prvé úspechy. #nofake #jetoreal

A keď vydržíš – tvrdo makať, uvidíš zlaté prasiatko

Príďte v piatok 8. februára 2019 o 10.00 do Auly na Bučianskej ulici a dozviete sa, prečo je našim študentom na FMK UCM v Trnave dobre a čo treba robiť, aby vám bolo dobre aj po skončení školy (budú aj ospravedlnenky a možno aj občerstvenie, nech ste v chille).

Nám je na FMK dobre, chcete byť súčasťou #fmkpeople aj vy? Tešíme sa na vás.

#naFMKjemidobre