Študentskú fotografickú tvorbu otestuje odborná porota

Kreatívno-experimentálny fotografický ateliér (KEFA) pozýva všetkých študentov, absolventov, ale aj fotofanúšikov na ďalší ročník fotografickej súťaže 35KA. Súťaž bude prebiehať online ako jej predchádzajúce jarné verzie.

Fotografov čaká 3. decembra 2020 5 tém, ktoré budú zverejňované každých 35 minút prostredníctvom príbehov na Instagramovom účte @atelier_experimentalnej_fotky. Kategória študentov bude mať na spracovanie každej témy 35 minút a ďalších 35 minút na záverečnú úpravu. Kategória absolventov bude mať na spracovanie a úpravu fotografií 24 hodín.

Fotografie bude hodnotiť porota zložená z pedagógov FMK, doktorky Lucie Škripcovej, doktora Mareka Šimončiča a doktorandov Kristiána Pribilu a Dominika Mičudu. Špeciálnym členom poroty bude fotograf Michal Zahornacky. Do súťaže budú záujemcovia prihlásení automaticky po zaslaní fotografií. Pokyny k odovzdaniu prác budú zverejnené na Instagram účte.

Všetky aktuálne a dôležité informácie nájdete na Instagrame @atelier_experimentalnej_fotky, kde prebehne aj online vyhlásenie výsledkov.“