Viktor Vincze príde diskutovať o ekologickom spôsobe života

Redakcia časopisu Atteliér vás pozýva na besedu o klimatických zmenách a dôsledkoch vplyvu dopravy na našu Zem s názvom Beseda za lepšiu planétu.

Svoj názor na situáciu vám prídu povedať aj známe tváre:

Marcel Krajčo: Rodák z Trnavy, ktorého možno poznáte aj pod jeho pseudonymom je ZLÝ HIPSTER. Pracuje ako brand manager známeho, rodinného obchodu Aranburu a je taktiež aj poslancom mesta Trnava.

Zero waste Slovakia : Predstaviteľkou snáď najznámejšej zero waste stránky je Petra Slezáková, ktorá nebola vždy enviromentálnou nadšenkyňou. Z nevinného pátrania na internete sa stala životná vášeň. Avšak slovenských zdrojov o environmentálnych témach nie je veľa, preto sa rozhodla zmeniť to a začala šíriť, ako sa postupnými krokmi dostať k zero waste.

Viktor Vincze: pracuje ako redaktor a moderátor. V poslednej dobe ho nemusíte vidieť len na televíznych obrazovkách, začal sa totižto zameriavať aj na iné spektrum života, ktorým je ekológia. S hashtagom #naVinczeho označujú známe osobnosti, ale aj bežní ľudia na sociálnych sieťach to, ako cestujú vlakom, mestskou hromadnou dopravou či bicyklami.

Ak vás zaujíma budúcnosť našej planéty a chcete zistiť niečo viac o možnostiach, ktoré máme, ale nie až tak často ich využívame, radi vás uvidíme dňa 29. októbra 2019 v Jame v JC 32 o 12.00 hod.