Štátne skúšky sa budú konať v priestoroch FMK v ZŠ JAMA so začiatkom o 8.00 hod. (!!!). Upozorňujeme študentov, že na štátnu skúšku si musia priniesť výsledok kontroly originality vytlačený z AIS inak nebudú pripustení k štátnej skúške.
Zároveň pripomíname, že obhajobu záverečnej práce je nutné spracovať v súlade s pokynmi k obhajobe záverečných prác.
Magisterské štátne skúšky
Po, 14. 5.
Komisia č. 1 (D) – AMES
Miestnosť: JA 21
- Balický Matúš
- Zemková, rod. Hrčková Nikoleta
- Hricišinová Barbara
- Husárová Martina
- Kaňuková Nikola
- Koščák Miroslav
- Kramarčíková Jana
- Kubánková Ivana
- Mozolák Marko
- Nemčeková Simona
Komisia č. 3 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 23
- Bíly Martin
- Bielik Pavel
- Bohm Martin
- Čekanová Zuzana
- Fabová Nikola
- Holienčíková Zuzana
- Glatzová Katarína
- Grejtáková Martina
- Kapec Miroslav
Komisia č. 5 (D) – MARK
Miestnosť: JA 11
- Čambalová Dominika
- Čičo Maroš
- Dlhošová Barbora
- Ďuríček Matej
- Ďurinová Silvia
- Floreková Darina
- Fronková Karin
- Hodásová Zuzana
- Chrkavá Michaela
Komisia č. 7 (D) – MARK
Miestnosť: JA 12
- Horváth Martin
- Baksová Barbora
- Bolčeková Silvia
- Bolibruch Tomáš
- Brusáková Katarína
- Čepcová Zuzana
- Florková Mária
- Homová Jana
- Chlumecká Silvia
Komisia č. 2 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 22
- Beďačová Andrea
- Beňová Simona
- Béreš Róbert
- Bieliková Monika
- Bošácka Denisa
- Bujna Peter
- Demeterová Patrícia
- Danišová Nikoleta
- Fridrichová Jana
- Haviar Michal
Komisia č. 4 (D) – KOMU
Miestnosť: Zborovňa 1
- Beloritová Veronika
- Beňačka Šimon
- Bartošová Ľubica
- Dzúrik Michal
- Durcová Katarína
- Divková Silvia
- Faráriková Martina
- Grochalová Paula
- Klasová Lucia
- Kledrowetz Jakub
Komisia č. 6 (D) – MARK
Miestnosť: JC 13
- Andorová Veronika
- Bacúrová Michaela
- Bartošová Michaela
- Doktorová Kristína
- Dubravická Marianna
- Fontány Miroslav
- Gaburová Michaela
- Halabrínová Simona
- Hrnková Veronika
Komisia č. 8 (D) – MARK
Miestnosť: JA 13
- Baumannová Bibiána
- Bieliková Elena
- Dulka Marek
- Faboková Michaela
- Gálfiová Michaela
- Glasnáková Jana
- Hadbavná Dominika
- Honzová Adela
- Horníková Adriána
Ut 15. 5.
Komisia č. 1 (D) – AMES
Miestnosť: Zborovňa 1
- Púchyová Erika
- Putera Patrik
- Rajtová Magdaléna
- Rechtoríková Natália
- Slezáková Bibiána
- Sopková Michaela
- Štefko Richard
- Tyč Ján
- Veselá Júlia
- Vidliča Lukáš
- Vrúbelová Veronika
Komisia č. 3 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 22
- Jonisová Eva
- Kollárová Oľga
- Kovalík Jakub
- Lukčová Anna
- Mayerová Kristína
- Maxa Filip
- Martinková Katarína
- Myslík Filip
- Németh Mário
Komisia č. 5 (D) – MARK
Miestnosť: JC 13
- Jánošíková Alexandra
- Igazová Mária Klementína
- Kupkovičová Anna
- Kuráková Linda
- Kopálová Mária
- Leštianská Karolína
- Luhová Zuzana
- Marcely Peter
- Mihališin Martin
- Daniková Michaela (R 15)
Komisia č. 7 (D) – MARK
Miestnosť: JA 12
- Chovan Dávid
- Kancková Jana
- Kuzminová Frederika
- Kovalčíková Frederika
- Králiková Kristína
- Králiková Miroslava
- Králiková Miroslava
- Leckešová Danica
- Lisá Romana
Komisia č. 2 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 21
- Glajza Jakub
- Kolpák Matej
- Korenčáková Lucia
- Kršková Patrícia
- Kuľhová Zuzana
- Martáková Darina
- Mináriková Veronika
- Mihoková Michaela
- Moravčíková Veronika
- Pivková Adriana
Komisia č. 4 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 23
- Kaiser Tomáš
- Kindl Cheryl
- Ladičkovská Mária
- Križanová Lenka
- Luscoňová Lenka
- Marcinová Daniela
- Mašírová Júlia
- Mikysová Jana
- Mindárová Miroslava
- Oprala Branislav
Komisia č. 6 (D) – MARK
Miestnosť: JA 11
- Kalmárová Petra
- Kissová Aneta
- Kleschtová Nikola
- Krajčiová Veronika
- Labudová Lenka
- Lobotková Michaela
- Machovičová Petra
- Majtánová Lenka
- Maxinová Viktória
Komisia č. 8 (D) – MARK
Miestnosť: JA 13
- Jurková Katarína
- Kerekešová Dominika
- Kováčová Dagmar
- Kubranská Simona
- Martiniaková Zuzana
- Matúšová Petra
- Mego Marek
- Mitterová Nicolette
- Mudrochová Mária
St 16. 5.
Komisia č. 1 (E + Bc.) – AMES
Miestnosť: JA 21
- Hudečeková Ivana
- Kapustová Jana
- Kupková Alena
- Paprskárová Natália
- Štefanicová Andrea
- Weinrebová Annamária
- Csápaiová Viviana (Bc.)
- Žitňanský Filip (Bc.)
- Bolla Lukáš (Bc.)
Komisia č. 3 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 22
- Pupalová Petra
- Selecká Katarína
- Sopóci Patrik
- Ščasnovič Patrik
- Šútorová Klaudia
- Tomalová Magdaléna
- Vargová Júlia
- Závodská Dominika
Komisia č. 5 (D) – MARK
Miestnosť: JA 11
- Nádaská Barbora
- Navrátilová Kamila
- Sklenárová Darina
- Směřička Martin
- Šebeková Michaela
- Sliva Michal
- Toráčová Eva
- Vajda Ivan
- Vozár Lukáš
- Zemanová Veronika
Komisia č. 7 (D) – MARK
Miestnosť: JA 12
- Neuschlová Katarína
- Polláková Ľubomíra
- Ruttkayová Bianca
- Sieklik Milan
- Száraszová Erika
- Štúgelová Anita
- Štefanovičová Kristína
- Zajíc Maroš
- Zaťková Lucia
- Žuborová Zuzana
Komisia č. 2 (D) – KOMU
Miestnosť: Zborovňa 1
- Mičuch Dávid
- Némethová Michaela
- Ondrejičková Dominika
- Silná Viktória
- Stanovčáková Martina
- Straková Alžbeta
- Točená Zuzana
- Trizmová Júlia
- Turek Ungradyová Alžbeta
Komisia č. 4 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 23
- Halvoňová Zuzana
- Rákociová Simona
- Salomonová Adriana
- Remenárová Lenka
- Veizerová Diana
- Vincze Gábor
- Vyšná Ivana
- Zibala Matúš
- Žačiková Nikola
Komisia č. 6 (D) – MARK
Miestnosť: JC 13
- Nagyová Lucia
- Oleš Jakub
- Piknová Terézia
- Remiarová Lucia
- Rydza Lucia
- Rýzková Radka
- Silesky Vladimír
- Smrek Matej
- Sokolská Štefánia
- Žuchovská Patrícia
Komisia č. 8 (D) – MARK
Miestnosť: JA 13
- Pagáčová Karin
- Pribišová Jana
- Reichlová Patrícia
- Remeňová Barbora
- Soboličová Michaela
- Staník Michal
- Uhrovičová Patrícia
- Uríčková Tatiana
- Warchalová Klaudia
- Žižaková Tamara
Št 17. 5.
Komisia č. 1 (D) – TEDI
Miestnosť: JA 21
- Alfoldiová Alexandra
- Benetinová Simona
- Bezchleba Boris
- Čačala Daniel
- Fašungová Daniela
- Horváth Martin
Komisia č. 3 (E) – KOMU
Miestnosť: JA 22
- Forner Miloš
- Hollá Michaela
- Chovanec Juraj
- Valúšková Nora
- Mojžišová Kristína
- Sidorová Lenka
- Šuleková Yorika
Komisia č. 5 (E) – MARK
Miestnosť: JA 11
- Baraník Roman
- Bálintová Katarína
- Bittnerová Karin
- Garbová Dominika
- Grznárová Patrícia
- Hucko Ján
- Keszegová Jana
- Kukumbergová Simona
- Krutý Pavol
- Mihalčíková Petra
Komisia č. 7 (E) – MARK
Miestnosť: JA 13
- Berithová Adriana
- Budinský Dávid
- Cisaríková silvia
- Čisárová Magdaléna
- Hutkaiová Karina
- Kovanová Helena
- Krajčovičová Dominika
- Králiková Nikola
- Kudláč Jozef
- Melioris Terézia
- Orihelová Eva
Komisia č. 2 (D) – TEDI
Miestnosť: Zborovňa 1
- Jakubík Roman
- Jankechová Barbora
- Lisková Monika
- Matava Pavol
- Miksa Martin
- Sochor Andrej
- Turček Alexander
Komisia č. 4 (E) – KOMU
Miestnosť: JA 23
- Antipov Alexander
- Cehlárová Ivana
- Hríbová Veronika
- Kendyová Katarína
- Luha Marián
- Mészáros Michal
- Benedikovičová Nikola
Komisia č. 6 (E) – MARK
Miestnosť: JA 12
- Babulic Róbert
- Bohmerová Petra
- Hlavna Tomáš
- Holešová Erika
- Horváthová Nikoleta
- Ištvancová Paulína
- Krupová Hana
- Klementovičová Nikola
- Luliak Krisitán
- Mečlová Renáta
- Ondrisová Marianna
Komisia č. 8 (D + Bc.) – KOMU/VZME
Miestnosť: JC 13
- Grančič Nikolo
- Krajčovicová Nikola
- Pham Thi Trami
- Pláňavská Martina
- Tarageľová Veronika
- Večerík Jaroslav
- Koukalová Jessica (VZME)
Pi 18. 5.
Komisia č. 5 (E) – MARK
Miestnosť: JA 12
- Pirušová Milada
- Púchyová Denisa
- Slobodová Dominika
- Svatá Dominika
- Šárkoziová Erika
- Šuranová Manuela
- Tomovičová Eva
- Vystrčilová Barbora
- Vráblová Viktória
Komisia č. 6 (D/E) – MARK
Miestnosť: JA 13
- Póša Štefan
- Šefčovičová Michaela
- Špacír Andrej
- Štrbo Štefan
- Vážna Petra
- Valúšková Denisa
- Vinceová Martina
- Voskárová Veronika
- Zeman Denis
- Zemanová Adriána
Bakalárske a rigorózne štátne skúšky
Bc., Po, 18. 5.
Komisia č. 1 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 21
- Buša Lukáš
- Činčurová Radka
- Danková Veronika
- Dobrotová Natália
- Doháňošová Michaela
- Nociarová Laura
- Plavecký Tomáš
- Rybanský Erik
- Sitarčíková sandra
- Púšová Gabriela
- Tomíková Petra
Komisia č. 3 (D) – MARK
Miestnosť: JA 23
- Betáková Zuzana
- Filipčík Dominik
- Galušová Michaela
- Gavláková Katarína
- Horváthová Veronika
- Chotárová Janina
- Kormaňáková Nikola
- Majgotová Katarína
- Martinková Belinda
- Mike Radovan
Komisia č. 2 (D) – KOMU
Miestnosť: JA 22
- Balaš Igor
- Malik Ján
- Martinkovičová Adriána
- Šulganová Veronika
- Tomašovičová Pavla
- Vančová Simona
- Vencelová Mária
- Vojtková Erika
- Weisová Tereza
- Zápotočná Silvia
- Stano Dominik
Komisia č. 4 (D) – MARK
Miestnosť: JA 11
- Antalík Filip
- Ďuriš Matej
- Habánová Michaela
- Chnapková Laura
- Jarabinský Adrián
- Kojčevová Dominika
- Kottešová Michaela
- Mjartan Denis
- Morongová Angelika
- Poláková Ivana
- Obúlaná Katarína
Bc., Po 21. 5.
Komisia č. 1 (D) Bc. – MARK
Miestnosť: JA 11
- Popovec Ivan
- Sládeková Romana
- Sorádová Renáta
- Stehlík Michal
- Šitárová Erika
- Šulková Alexandra
- Švaralová Klára
- Vicianová Diana
- Zacharová Ester
- Zichová Pavlína
Komisia č. 2 (D/E) Bc. – MARK
Miestnosť: JA 12
- Sobota Jakub
- Špačková Natália
- Tranová Petra
- Varačková Barbora
- Vargová Monika
- Kelemenová Lenka
- Cuc Oliver
- Šarláková Lucia
- Chalúpková Michaela
- Konečná Dominika
- Novák Tomáš
PhDr., 21. 5.
Komisia č. 3 RIGO MARK/KOMU
Miestnosť: JA 13
- Baránková Gabriela (MARK)
- Vrábel Tomáš (MARK)
- Púchovská Oľga (KOMU)
- Kolc-Slušná Denisa (KOMU)