Ponuka stáže: Social Media Manager Sensorium festival

Sensorium je festival digitálneho umenia a kultúry, ktorý sa už po štvrtý rok odohrá v Bratislave. Program je nabitý svetovými umelcami a dizajnérmi, ktorí sa prezentujú cez inšpirujúce prednášky a interaktívne inštalácie vo verejných priestoroch mesta. Program minulého ročníka nájdeš tu alebo si pozri video nižšie.

Koho hľadajú?

Šikovných jednotlivcov s nadšením pre interaktívne umenie, dizajn a technológie, ktorí pomôžu hlavnému tímu počas prípravných dní pred a počas festivalu. Všetky pozície vyžadujú dobrú komunikáciu v anglickom jazyku, nakoľko ide o medzinárodný tím. Ostatné ťa doučia.

Náplň práce

Budeš spolupracovať priamo s riaditeľkou festivalu, PR manažérom a festivalovým marketingovým partnerom – agentúrou Echo. Tvojou úlohou bude zaisťovať, aby o festivale ľudia počuli pravidelne, z rôznych kanálov. Vyžívaš sa v “hajpovaní, šérovaní, lajkovaní,” ale zároveň strategicky premýšľaš nad tým, čo robíš.

Budeš robiť napríklad aj nasledovné aktivity:

  • Drafty postov na Facebook, Twitter, Instagram,
  • nastavovanie časovania postov,
  • živé postovanie počas festivalu.

Ak ťa ponuka zaujala, tak do 4.marca 2019 napíš krátku motiváciu a CV na email lucia@sensorium.is, v predmete emailu uveď názov pozície.
Tešíme sa na vaše prihlášky!