Grow with Google: Digitálny svet a jeho zákutia tento piatok predstavia 4 odborníci

Prechádzame digitalizáciou, ktorá ponúka mnoho inovácií a príležitosti v online prostredí. Ak ťa zaujíma, ako z digitálu vyťažiť čo najviac vo svoj prospech, nastav pripomienku na piatok 22. mája o 17.00. Vítaný je každý, kto má doma internet. 

Celý event si užiješ live na Facebook stranke FMK UCM v Trnave. Aké prednášky ťa čakajú?

Grow with Google Študentský Ambasádor na rok 2020, zároveň SEO špecialistka junior v Glidy, Martina Janičková s jej prednáškou “Prečo sú digitálne zručnosti nevyhnutné”  ti povie, ako je to s digitalizáciou vo svete a možno aj prezradí zopár šokantných faktov.

Zakladateľ digitálnej agentúry Glidy, Filip Škultéty, predstaví optimalizáciu pre vyhľadávače. Dozvieš sa akým spôsobom zviditeľniť svoj web v internetových vyhľadávačoch a prečo je druhá strana Google mŕtva.  Názov jeho prednášky je “Zorientujme sa v SEO”, buckle up, fellas, Filip vám v piatok vysvetlí, prečo je optimalizácia pre vyhľadávače potrebná.

Niekoľkokrát ocenený v rámci Digital Pie či Google Premier Partner Awards Finalists, Róbert Lelkes, vie ako efektívne narábať s číslami. Certifikovaný Google tréner ti prezradí, že PPC nie je nadávka. Jeho téma “Ako začať s PPC reklamou” zaujme aj totálneho laika.

Skúsený marketér, a.k.a. digitálny nadšenec, Kamil Aujeský, ťa pozve do zákutia YouTube. Spolu so zakladateľom Samsidigital v piatok podvečer zresetuješ hlavu a zistíš ako zo zhliadnutí vyťažiť maximum. Jeho prínos objasní “Ako začať s YouTube”, tak nemeškaj.