AKTUALIZOVANÉ: Na Google Meet sa dostanete už len cez účet @fmk

Z dôvodu čoraz častejších útokov trollov počas online prednášok a seminárov realizovaných prostredníctvom Google Meet, bude prístup študentov na digitálnu výučbu možný len cez e-mailovú adresu @fmk.sk.  Nový postup platí od ŠTVRTKA 15.októbra 2020, nakoľko ešte 700 študentov sa v maili vôbec neprihlásilo.

Od tohto dátumu už nebude možné prihlásiť sa z inej domény. Momentálne (do 15. októbra) sa môžete prihlasovať duálne – aj z iného, aj z fmk mailu. Prosíme študentov, aby si svoje fmk mailové adresy aktivovali, zmenili heslá a začali ich používať, aby výučba prebiehala plynule.

Ako to bude prebiehať?
  1. Každý/á študent/ka obdrží na svoj mail, ktorý má uvedený v Aise, údaje ohľadom novej adresy v tvare meno.priezvisko@fmk.sk
  2. Na ročníkové maily dostanú študenti od koordinátorov presný postup, ako sa do mailu prihlásia a tiež ako si zmenia svoje heslo.
  3. Ak niekomu údaje neprídu, je potrebné skontrolovať priečinok SPAM.
  4. Študenti magisterského stupňa štúdia obdržia adresy v nedeľu 11. októbra. Externisti počas nasledujúceho týždňa.
  5. Účet je možné používať do konca štúdia na FMK UCM v Trnave, následne bude zmazaný.
  6. Ak má  niekto neštandardný tvar adresy, napríklad v prípade menovcov, a chcel/a by adresu opraviť, nech kontaktuje admin(at)fmk.sk. Prosíme, kontaktujte iba v prípade, ak mail chcete naozaj používať na iné účely než prednášky cez Google Meet (napríklad komunikácia s pedagógmi).