fmk roadtrip

FMK Roadtrip 2023: Ukáž stredoškolákom, prečo ti je na FMK dobre

Neľutuješ, že si sa na strednej rozhodol pre túto fakultu? Môžeš o nej porozprávať ďalším. Stačí sa prihlásiť a okrem prezentácie tvojej alma mater môžeš navštíviť aj tvoju bývalú triednu a telocvikára a ukázať, že si už veľký vysokoškolák a vysokoškoláčka.

Ak chceš na svojej bývalej strednej škole ukázať, že štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave bolo jedno z tvojich najlepších rozhodnutí, tak potrebujeme práve teba! Porozprávaj stredoškolákom, čo všetko sa tu môžu naučiť, vyskúšať i zažiť. Je na tebe, či tam pôjdeš osobne, alebo si dohodneš online stretnutie.

Čo pre to musíš urobiť?

Najskôr sa prihlás cez dotazník: https://forms.gle/iPcpYN2P7bzup9Z8A

Všetky potrebné materiály, texty, prezentáciu a dokonca aj FMK merch sú pripravené. Jediná vec, ktorá ostáva na tebe, je skontaktovať tvoju bývalú školu a dohodnúť termín prezentácie. Pokojne si zavolaj aj kamoša alebo kamošku, vo dvojici sa môžete lepšie dopĺňať. Kamarát nech vyplní dotazník tiež.

Po prihlásení ťa budeme kontaktovať a všetko vysvetlíme.

Prihlasovať sa môžeš do 7. januára 2023. Tešíme sa na teba i na budúcich #fmkpeople, ktorým aj vďaka tebe bude na FMK dobre.