Poď na safari: Expedícia do marketingového teritória sa vracia

Začína sa sezóna safari expedícií do marketingovej džungle! Si ready na jedinečnú výpravu do divokého a fascinujúceho sveta reklamy, biznisu, PR či UX dizajnu?

Ak chceš na vlastnej koži zažiť, ako to v skutočnosti vyzerá v teritóriu top slovenských agentúr a firiem, čítaj ďalej. Toto dobrodružstvo je pre teba!

Čo vlastne to Safari je?

Predstav si deň, kedy vyučovanie vymeníš za expedíciu do reálnej marketingovej brandže. Safari ťa osobne zoberie priamo na miesta, o ktorých si doteraz len počul – miesta, kde sa rodia oceňované kampane, kde UX dizajnéri kúzlia s používateľskými zážitkami a kde sa značky menia na predátorov v podnikateľskom svete.

Zažiješ stretnutia s rôznymi druhmi osobností z marketingu, vyskúšaš si praktické workshopy, uvidíš produkciu reklám na vlastné oči a mnoho iného. Prví dobrodruhovia už majú tento zážitok vo svojej zbierke, a takto to vyzeralo. Teraz je rad na tebe.

 Harmonogram najbližších expedícií:
  • 4. apríl – UX safari
  • 9. apríl – Globálne safari
  • 19. apríl – Agentúrne safari
  • 26. apríl – Klientské safari
  • TBA – PR safari

 Viac o jednotlivých expedíciách nájdeš tu: https://safari.fmk.sk/ 

Bookni si miestenku

Ak ťa zaujala ktorákoľvek z plánovaných expedícií safari, je čas zabezpečiť si svoje miesto! Urobiť tak môžeš cez tento registračný formulár:

Safari je zadarmo, no počet miest je obmedzený, takže si na svojej prihláške daj záležať, predsa len, v hre je dobrodružstvo, ktoré môže výrazným spôsobom ovplyvniť tvoju budúcu kariéru.

Powered by Katedra marketingovej komunikácie.

Zdroj foto: FMK UCM