dod 2024

Chceš byť marketér, novinár či herný špecialista? Nahliadni do svojej budúcnosti, nenechaj si ujsť DOD!

Príď na Deň otvorených dverí FMK a zistíš, či v tebe drieme expert/ka na digitálne médiá, marketing, hoaxy a dezinformácie, sociálne siete, noviny, rozhlas a televíziu alebo videohry.

DOD 2024 sa na Fakulte masmediálnej komunikácie uskutoční 9. februára 2024 o 10.00 hod. v Aule Jozefa Matúša na Bučianskej 4.

Od 9.00 hod. budú na chodbách auly k dispozícii infostánky všetkých študijných programov, fakultných médií a fotoateliérov, v ktorých budú na otázky uchádzačov/uchádzačiek odpovedať naši starší študenti/študentky a študijné oddelenie. Pripravujeme tiež hernú zónu.

O 10.00 hod. sa začína oficiálny program, na ktorom budeme postupne predstavovať jednotlivé študijné programy, podmienky prijatia, všetky mimoškolské aktivity, možnosť získania praxe, Erasmus a iné. Všetko v réžii študentov, doktorandov a mladých pedagógov. Žiadne nudné a dlhé reči nečakajte. Pripravujeme aj hudobný program.

Všetci účastníci a účastníčky dostanú ospravedlnenku, aby v ich škole verili, že u nás boli. Celý program bude možné sledovať aj prostredníctvom streamu.

Si na našej vlne?

Pokiaľ rozmýšľaš, či sa pridať k našim #fmkpeople, spýtame sa ťa zopár otázok:

  • Vidíš sa v budúcnosti v rádiovom či televíznom svete?
  • Bavia ťa sociálne siete a raz by si sa im chcel/a venovať full-time?
  • Láka ťa písanie článkov do časopisov či na web?
  • Chcel/a by si si zarábať hraním či vymýšľaním nových digitálnych hier?
  • Zaujíma ťa oblasť fake news, hoaxov a dezinformácií?
  • Predstavoval/a si si seba niekedy pracovať v oblasti reklamy a marketingu?

Ak si odpovedal/a aspoň raz áno, nemáš už nad čím ďalej premýšľať. Vyštuduj na škole, kde si nielenže rozšíriš svoje obzory, spoznáš skvelých ľudí, ale na FMK ťa hlavne pripravíme do budúceho povolania.

Pozri sa, ako bolo minulý rok

 

Aby si nepremeškal/a žiadne dôležité info o DOD 2024 na FMK, sleduj udalosť na Facebooku.