Megatrends and Media

Konferencia Fakulty masmediálnej komunikácie je etablovanou udalosťou s podporou a účasťou odborníkov z teórie a praxe masmediálnej komunikácie. Cieľom konferencie je prezentovanie a výmena aktuálnych poznatkov a skúseností, ktoré reflektujú médiá a s nimi spojené súčasné trendy. Archív konferencie si možno prezerať v pravej časti stránky, fotografie z predchádzajúcich ročníkov sú dostupné na facebookovej stránke Konferencie FMK.

Ďalší ročník konferencie sa uskutoční 25. – 26. apríla 2017 na Smolenickom zámku.

Megatrends and Media 2017

Honorable colleagues, dear friends,
we are pleased to invite you to the international conference Megatrends and Media that takes place on April, 25th – 26th 2017 at Smolenice Castle.

The international scientific conference held annually by the Faculty of Mass Media Communication UCM in Trnava has become a traditional event attended and supported by renowned media studies theorists and researchers as well as media professionals. The goal of the conference is to present and exchange the current knowledge and experience reflecting media and trends connected to them nowadays (for more details, please see annotations of the individual sections).

Information for partners (in slovak)

Ak chcete byť partnerom našej najbližšej konferencie, ktorá sa uskutoční v apríli 2017, stiahnite si súbor nižšie a kontaktujte nás. Tešíme sa na spoluprácu.

Súbory na stiahnutie: 
Ponuka pre partnerov a médiá [371.5 KB, application/pdf]

 

 
Späť hore ↑