redbull quiz

Súťaž v študentskom kvíze a vyhraj energiu na učenie

Si stále v strehu, sleduješ dianie u nás a vo svete a rád by si sa dozvedel zaujímavosti, o ktorých sa nepíše? Ak áno, si na správnom mieste! 

Počas týchto dní plných učenia, príprav a plnenia študentských povinností si pre teba Red Bull pripravil zaujímavé kvízy na odreagovanie. Budú sa konať pomocou LIVE streamu na tomto evente. Všetkými otázkami a zaujímavosťami ťa budú sprevádzať dvaja študenti Boris a Tibor, ktorí sa pohybujú vo svete Red Bullu na Slovensku a poznajú všetky pikošky. Konkrétne sa budú konať dva kvízy – jeden so športovou tematikou o 20.00 a druhý s kultúrnou tematikou o 20.30. Všetky otázky do kvízov sú zo stránky redbull.sk, čo môžeš využiť vo svoj prospech a pripraviť sa na ne.

Oba kvízy budú pozostávať z 15 otázok a prví traja budú mať šancu vyhrať energiu na celý mesiac v podobe kartónov plechoviek Red Bullu, ktoré ti doručí Red Bull Wings team priamo k tebe domov na ich už známom Mini Coopri. Bude to naozaj pekná dávka energie, ktorá ti pomôže v tomto ťažkom študentskom období.

Ako to bude prebiehať?
  • Začiatok o 20.00 športovým kvízom,
  • v tomto evente bude LIVE video, ktoré si zapneš na svojom notebooku alebo telefóne,
  • v LIVE streame sa dozvieš základné info,
  • pokračuje sa kultúrnym kvízom o 20.30,
  • hneď po skončení každého kvízu vyhlásia víťazov.
Čo môžeš vyhrať?
  1. miesto zásoba plechoviek Red Bullu na dva mesiace podľa vlastného výberu
  2. miesto zásoba plechoviek Red Bullu na jeden a pol mesiaca podľa vlastného výberu
  3. miesto zásoba plechoviek Red Bullu na mesiac podľa vlastného výberu