Veľtrh Práca a kariéra 2014 v Trnave

V utorok a stredu 21. a 22. októbra 2014 sa v priestoroch hotela Holiday Inn v Trnave uskutoční prvý veľtrh pracovných príležitostí Práca a kariéra 2014.

Viac ako 40 vystavovateľov predstaví návštevníkom vyše 1000 voľných pracovných pozícií v oblasti automobilového priemyslu, strojárenstva, elektrotechniky, vzdelávania, služieb, bankovníctva, poisťovníctva, poradenských služieb a ďalších.

Veľtrh Práca a kariéra 2014 je určený pre ľudí, ktorí hľadajú kvalifikovanú prácu a študentom posledných ročníkov vysokých škôl.

Zameriava sa na 3 oblasti:

Som nezamestnaný/moje prvé zamestnanie – služby pre mladých a nezamestnaných,
Rozvoj kariéry – personálny manažment, budovanie kariéry, headhunting,
Začínam podnikať – startupy a pomoc začínajúcim podnikateľom.

Na veľtrhu bude viac ako 60 prezentácií a workshopov zameraných pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu alebo chcú začať podnikať. Témy sa budú napríklad týkať prípravy na pracovný pohovor, bude možné využiť hodnotiace centrum kandidátov alebo si vypočuť skúsenosti úspešných start-upov.

Výber z prednášok

  1. Pracovný pohovor v kocke (Assessment Center Slovakia): Vtipnou, no poučnou formou má prezentovať uchádzačom o zamestnanie na príklade videa: – Ako sa prezentovať počas pracovného pohovoru (spoločenská etiketa na pracovnom pohovore alebo „čo sa patrí a čo nie“) – Aké otázky môžu očakávať – Ako odpoveď na náročné otázky.
  2. Future Leader Training (Maxman Consultants): Workshop bude zameraný na rozvoj líderských zručností. Počas workshopu sa účastníci naučia využívať rôzne štýly leadershipu, vhodné podľa situácie (situačný leadership) a pochopia rozdielnosť medzi ľuďmi a tým, čo ich motivuje. Vďaka uvedomeniu si 4 motivátorov budú vedieť spolupracovať s ľuďmi ľahšie a dynamickejšie.
  3. Your Choice: Pracovný pohovor v angličtine – Ako absolvovať dobrý pohovor v angličtine, ako správne odpovedať a ako sa vyvarovať typických chýb pri pohovore. Jednou z podmienok úspechu je mať aj dobrý životopis správne napísaný v cudzom jazyku.

Návštevníci veľtrhu môžu vyhrať zaujímavé ceny. Vstup na veľtrh je bezplatný. Viac informácií na www.vystavytrnava.sk alebo na Facebooku.

Veľtrh Práca a kariéra 2014 - plagát

Veľtrh Práca a kariéra 2014 – plagát