Zahrajte si počítačovú hru FMK: Spravíte skúšku u profesora na áčko?

Chcete sa vzdelávať? Asi aj to bol jeden z dôvodov, prečo ste išli na vysokú školu. Študenti TEDI vytvorili hru, v ktorej sa chce hlavný hrdina naučiť čo najviac od svojho profesora. Uchádzači v nej nájdu príklady testových otázok a môžu získať zľavu na Príručku. 

V klasickej arkádovke sa budete vyhýbať časožrútom, zbierať skriptá (3 vedomosti z každého študijného programu), dopĺňať si vedomosti (život) u vyučujúcich. Cieľom hry je nájsť profesora a dostať u neho zo skúšky áčko. Ak sa vám to podarí, Príručku pre uchádzačov máte za polovicu.

Náhľad FAQs

Náhľad FAQs

„S nápadom za mnou prišiel prof. Pavlů potom, čo so študentmi marketingu na hodine vymysleli koncept interaktívnej hry, v ktorej by, paradoxne, naháňali študenti profesorov“, hovorí koordinátor projektu Dr. Zdenko Mago. Spolu so štyrmi študentmi FMK UCM Tomášom Benckom, Štefanom Berdisom, Šimonom Boršom a Filipom Lehockým pripravili postupne celý dizajn, scénu, zvukové stránku (pribudne onedlho), ktoré v programátorskej fáze dostali finálnu podobu. 

Z. Mago: „Snažili sme sa vytvoriť trošku náročnejšiu naháňačku za vedomosťami, ktorá tiež netradičnou formou podáva informácie o našej fakulte a jej študijných programoch. Zároveň reprezentuje šikovnosť študentov teórie digitálnych hier (TEDI).“ 

Nezabudnite, že prihlášku treba poslať do 31. marca 2017. Všetky informácie nájdete v menu Prijímačky.

Poďte si zahrať (popis a inštrukcie nájdete nižšie).

Chcem hrať

Pravidlá:

  1. Budete potrebovať počítačovú myš. 
  2. Vašou úlohou je zbierať skriptá a FAQs – príklady otázok použitých na našich prijímacích skúškach. Keďže súčasťou prijímačiek na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM v Trnave je aj test z cudzieho jazyka, celá hra okrem FAQs je v angličtine.
  3. Ak zo skúšky dostanete hodnotenie A, zobrazí sa vám výzva, aby ste zadali svoje meno, a systém vám vygeneruje zľavový kód. Ten potom pošlete buď v objednávke cez email, alebo ho uvediete pri kúpe osobne.
Ako hrať

Ako hrať

Foto na titulke: Pavol Kozinka