Pozvánka na prednášku „Komunikácia v dobe korony: Robiť si PR počas krízy storočia?“

FMK UCM v Trnave v spolupráci s cestovnou kanceláriou Pelikán.sk pre študentov všetkých ročníkov pripravuje prednášku z oblasti PR a komunikácie. Online prednáška s názvom „Komunikácia v dobe korony: Robiť si PR počas krízy storočia?“ sa uskutoční  v stredu 2. decembra 2020 so začiatkom o 18.00 hod..

Na jeseň 2019 sa najväčší slovenský predajca leteniek a zájazdov pasoval s krachom najstaršej cestovnej kancelárie sveta. Pred zákazníkmi i širokou verejnosťou ho ustál so cťou, veď záujem o cestovanie na prelome rokov lámal rekordy a predpovedal, že lietanie i celý cestovný ruch zažije najúspešnejšie obdobie v histórii.

S príchodom jari sa však z Číny do Európy preliala globálna pandémia koronavírusu a ochorenie COVID-19 prinieslo presný opak. 

Oplatí sa/dá sa vôbec počas najväčšej krízy storočia robiť si PR? A ak áno, ako komunikovať s verejnosťou v dobe korony? Na tieto, i ďalšie vaše otázky odpovie Jozef Rybár, PR Manager cestovnej kancelárie Pelikan.sk.

Prednáška bude online cez Google Meet. Maximálna kapacita je obmedzená na 250 pripojení. Na prednášku sa prihlasujte prostredníctvom fakultných emailov, ktoré využívate aj pri prihlasovaní sa na prednášky.

Prečítajte si: