DOD FMK si budete chcieť zopakovať

Chystáte sa na vysokú školu? Na Dni otvorených dverí Fakulty masmediálnej komunikácie vám o študijných programoch, fakultnom živote a prijímačkách porozprávajú z prvej ruky naši študenti. Čakáme vás v piatok 12. februára 2016 o 10.00 hod. v novej aule na Bučianskej ulici v Trnave. 

Minulý rok Deň otvorených dverí FMK UCM v Trnave navštívilo viac ako 400 záujemcov o štúdium na vysokej škole. „Naše Kino OKO sa do posledného miesta zaplnilo dokonca dvakrát, ešte nikdy sme toľko návštevníkov nemali. Tento rok to bude vo veľkom štýle v novej aule“, hovorí za organizátorov Slávka Mazáková.

Študenti študentom

“Na DOD sa mi páčilo všetko, ale najlepšia bola prezentácia Rádia Aetter. Práve tá ma presvedčila o tom, že FMK je dobrá voľba”, zaspomínal na prvé stretnutie s FMK UCM Tomáš Plavecký, študent prvého ročníka masmediálnej komunikácie. Ivana Černá, prváčka na marketingovej komunikácii, bola tiež milo prekvapená: „Zaujal ma hlavne prístup a komunikácia ľudí, ktorí to mali na starosti. Dýchalo to tam naozaj rodinnou atmosférou a to ma oslovilo“.

Archív: DOD 2015 Archív: DOD 2015 Archív: DOD 2015 Archív: DOD 2015

Prečo FMK?

Prezentáciu školy majú na starosti samotní študenti, doktorandi a vyučujúci, ktorí sú tiež absolventmi Fakulty masmediálnej komunikácie UCM. Potenciálni uchádzači tak majú informácie priamo od tých, ktorí si FMK vyskúšali na vlastnej koži. Silvia Matušková, 1. ročník MARK: “Táto škola mala inú formu prezentácie ako iné školy, na ktorých som bola pozrieť, a to ma presvedčilo“.

Okrem predstavenia fakultných médií a študijných programov (masmediálna komunikácia, marketingová komunikácia, aplikované mediálne štúdiá, teória digitálnych hier a vzťahy s médiami) vám ukážeme napríklad aj videá, ktoré sa točia na hodinách, dozviete sa, v čom sa môžete realizovať, a čo z vás ako absolventov bude.

Prečo by ste si mali poslať prihlášku na FMK alebo aspoň prísť na Deň otvorených dverí? Sledujte nás a na tieto otázky si časom odpoviete i sami.

Čo treba sledovať?

Aby ste mali všetky informácie na jednom mieste, pripravili sme facebookovú udalosť DOD FMK 2016, kde zverejňujeme aktuality a užitočné informácie.

Pridajte sa tiež k udalosti Prijímacie konanie na FMK UCM 2016/2017 a nájdete tam tipy a rady pri vypĺňaní prihlášky, dôležité odkazy a termíny a ďalšie odpovede na otázky, ktoré sa nás uchádzači často pýtajú.

Tešíme sa na vás v piatok 12. februára 2016 v novej aule na Bučianskej ulici v Trnave.

Deň otvorených dverí FMK UCM 2016 - plagát

Deň otvorených dverí FMK UCM 2016 – plagát

Užitočné odkazy:

V pravej časti stránky nájdete ďalšie rýchle odkazy na podstránky týkajúce sa prijímacieho konania.

 

Foto: Jakub Kovalík
Plagát: Jakub Filo

Ako nájdete novú aulu: