Príď sa vySKILLovať! V Kine Oko ťa čakajú prednášky od Google trénerov, ktoré nechceš zmeškať

Jednou zo zastávok Google SKILL IT Tour je aj FMK UCM – lístky sú zadarmo a to, čo sa dozvieš, je na nezaplatenie. Využi príležitosť a chyť si svoje miesto, kým ešte je.

V pondelok 14. novembra o 11:00 zavítajú do Kina Oko ďalšie prednášky, ktoré ťa posunú ďalej. Môžeš sa tešiť na dvoch známych ľudí z marketingovej praxe, ktorí sú zároveň aj certifikovanými Google trénermi. Okrem prednášok ťa čaká aj praktický workshop o zručnostiach, ktoré sú budúcnosťou marketingu. Ak chceš byť o krok vpred, neváhaj a hneď si rezervuj svoje miesto, pretože kapacita Kina Oko je obmedzená.

Registráciu nájdeš tu:

https://rsvp.withgoogle.com/events/skill-it

Takto vyzerá program SKILL IT UNI DAY na FMK UCM

11:00 – 12:00 Ján Laurenčík: Časté chyby uchádzačov o prácu alebo stáž v marketingu

Ján viedol za svoju kariéru stovky pohovorov a výberových konaní. Ľudia nerobia chyby iba na samotnom pohovore, ale aj pri príprave naň, v životopise a motivačnom liste či dokonca pri výbere firmy. Časté chyby uchádzačiek a uchádzačov o prácu alebo stáž v oblasti marketingu spracoval do pútavej prednášky s reálnymi a konkrétnymi ukážkami.

12:00 – 13:00 Robert Lelkeš: Ako ukázať svoju hodnotu v marketingu

Spoločnosti v neistých časoch začnú šetriť v oblastiach, kde nevidia hodnotu. Vo veľa prípadoch je ako prvý na rade marketing, a preto je dôležité vedieť ukázať hodnotu marketingu a vašu hodnotu pre spoločnosť. Vysvetlíme si, prečo niektoré spoločnosti v dnešnej dobe utlmili marketing a iné zvýšili rozpočty pre reklamu a sústreďujú sa práve na marketing.

13:00 – 13:30 Grow with Google Student Ambassadors: Prečo sú digitálne zručnosti a mäkké zručnosti nevyhnutné pre budúcnosť, interaktívny workshop

Marketing nie je len o zručnostiach tvrdých, ale čoraz viac práve aj o mäkkých zručnostiach. Na workshope vás ambasádori prevedú prečo je dôležité na nich v práci v praxi prihliadať a ako sa im v rámci Grow with Google venujú v praxi počas svojej stáže oni.

Využi príležitosť a rezervuj si svoje miesto:

https://rsvp.withgoogle.com/events/skill-it