Najväčšia študentská párty sa po roku vracia znova do Trnavy

Kvalitná hudba, zábava a čo je najdôležitejšie, všetci študenti Trnavy na jednom mieste, na jednej veľkej párty. Jedinečná akcia sa už o dva týždne vracia späť do Trnavy. 

Pred rokom zožala najväčší úspech kapela a headliner celej akcie Horkýže Slíže. Tento rok stavili organizátori na kapelu, ktorá je úspešnou už od roku 1995. Vďaka tohtoročnému headlinerovi INE KAFE si budete môcť v športovej hale vychutnať jedinečnú šou a hity ako Ráno, Mojich najlepších 15 ro(c)kov či Spomienky na budúcnosť. Okrem toho sa v rámci programu ako predskokani predstavia chalani zo skupiny Crabslide, ktorí kedysi hviezdili aj v československej verzii úspešnej svetovej šou X-Factor.

Po polnoci si všetkých trnavských študentov užije najlepšie české DUO elektronickej tanenčnej hudby MATAMAR a jeden z TOP slovenských DJov a zakladateľ tanečných projektov DARK ROOM a EMTYDEE IN THE HOUSE – DJ EMTYDEE,,Po minuloročnej skvelej skúsenosti s chalanmi z Horkýže Slíže sme sa aj tento rok rozhodli staviť na silnú kapelu a primerane k tomu sme určili aj cenu vstupenky. Veríme, že si to všetci študenti UCM, TRUNI a MTF spoločne užijú a znova sa nám podarí potvrdiť, že trnavskí študenti sú jedni z najlepších a vedia sa spolu neskutočne zabávať,“ dodal Miroslav Fulier.

Minulý rok sa zorganizovali doposiaľ najväčšiu študentskú párty, aká sa kedy v Trnave konala: ,,Minulý rok sa nám podarilo naplniť Mestskú športovú halu v Trnave do posledného miesta. Presiahli sme počet 2200 študentov. Tešíme tešíme popularite tohto eventu, no na druhej strane to bol pre nás taký zdvihnutý varovný prst. Aj preto sme sa tento rok rozhodli obmedziť kapacitu lístkov na 1500,“ povedal jeden z organizátorov Miroslav Fulier, študent 5. ročníka na Materiálovotechnologickej fakulte STU v Trnave.

Trnavskí študenti je zoskupenie aktívnych študentov, ktorí už zopár rokov prinášajú kultúru a zábavu pre všetkých študentov z Trnavy. Za roky pôsobenia v Trnave sa im podarilo vytvoriť už tradíciu v podobe Plesu študentov Trnavy, ktorý vám prinášajú vždy v úvode zimného semestra. Okrem toho každoročne organizujú aj veľkú spoločnú Beániu trnavských univerzít nielen pre všetkých prvákov, ale celkovo pre všetkých študentov v Trnave.

Predpredaj lístkov ešte nie je spustený, o všetkom vás organizátori budú informovať vo facebookovej udalosti Beánia trnavských univerzít, kde je za 24 hodín potvrdených viac ako 1300 ľudí.

Lístok bude stáť 12 eur (prvých 300 lístkov bude za akciovú cenu 9 eur a pre 100 prvákov z akejkoľvek univerzity v Trnave je pripravená akcia – lístok za 7 eur) a na mieste 15 eur.

Foto: FB Trnavskí študenti
Zdroj: Tlačová správa