Vjamnoce vol. 4: FMK podporila Klub detskej nádeje

Fakulta masmediálnej komunikácie v Trnave zorganizovala už štvrtý ročník tradičného podujatia s názvom Vjamnoce vol. 4. Vďaka spolupráci kabinetu eventov a veľkého počtu  zúčastnených študentov i pedagogického zboru vznikla akcia, ktorá si zaslúži nielen uznanie, ale aj úprimné poďakovanie.

12. decembra 2017 sa v priestoroch školy, v Jame, od 11.00 hod oficiálne odštartoval deň plný zábavy, pozitívnej atmosféry a v neposlednom rade chutného a kvalitného občerstvenia. Zúčastnení mohli zahnať hlad výbornou tradičnou kapustnicou, samozrejme, ako k Vianociam patrí, na stoloch nechýbal ani voňavý punč. Škola zažiarila svojou krásnou vianočnou výzdobou, ktorá sa postarala o príjemné pocity všetkých účastníkov podujatia.

O bohatý program sa postarali Ukitas, univerzitný zbor Unitty, zaspievali nám Tania, Barbora Hazuchová, Lucia Baníková, Ivka LacKová a taktiež naši obľúbení škôlkári z MŠ v Jame. Počas podujatia sa s nami spájalo rádio Aetter a o rôzne súťaže nebola núdza.

Ako býva zvykom, na mieste bolo možné zakúpiť unikátne výrobky od hand made predajcov, ktoré potešili nielen oko, ale i srdce. Prišli aj *blšiaky*, WeraMade, Sušené Ovocné Cukríky, Ramissio SK a ďalší. Mnohí zúčastnení sa našli aj vo vlastnej výrobe darčekov v malej handmade workshop zóne, ktorú pripravila šikovná 0. Vyskúšanie si výroby vypaľovaných drevených magnetiek, zdobenie plátených tašiek či výroba originálnych pohľadníc  priniesla veľké spestrenie celého eventu.

Ako na každej správnej akcii ani tu nechýbala fotostena, kde sa študenti mohli odfotiť so svojimi kamarátmi, spolužiakmi či dokonca vyučujúcimi. Lákavá tombola, do ktorej prispelo mnoho skvelých sponzorov ako napríklad Lindex, Divadlo Jána Palárika v Trnave, Sedita, Syrmix – Zázrivský korbáčik, Jankine slané torty, Music a Cafe Trnava, MARY KAY, FMK UCM v Trnave, Slečna Jahodová atď., našla svojich šťastlivcov, ktorí si odniesli so sebou krásnu výhru a hlavne dobrý pocit, pretože finančnými prostriedkami napomohli ušľachtilej veci. Výťažok z tomboly poputoval na podporu pre Klub Detskej Nádeje.

Podujatie si získalo množstvo nových priaznivcov a nesklamalo ani tých každoročných. Výborné a milé ohlasy teda predpokladajú pokračovanie aj v budúcich ročníkoch.