Fashion na MAX - slider

Vďaka úspechu Fashion Delight robí FMK prehliadku pre trnavský MAX

Pod vedením Mareka Šimončiča sa uskutočnili tri ročníky módnej prehliadky pod názvom Fashion Delight. Tento rok s ponukou zastrešiť podobné podujatie oslovil našu fakultu ZOC Max v Trnave. V stredu 18. marca o 16.30 hod. tak bude možné nielen vidieť, ale aj zažiť jednu z akcií, na ktorej sa podieľajú študenti FMK UCM. 

„ZOC MAX v Trnave nás kontaktovalo kvôli takémuto typu spolupráce na základe povedomia o Fashion Delight – módnej prehliadky študentov FMK. Keď sme s FD začínali, tak to bol taký malý sen, že raz si nás takto niekto objedná na to, aby sme mu spravili módnu show,“ povedal Marek Šimončič, ktorý prvý ročník módnej šou spolu so študentmi našej fakulty pripravil v roku 2012 v priestoroch FMK na Skladovej. V nasledujúcich pokračovaniach sa potvrdila vysoká kvalitatívna úroveň formátu, ktorý pritiahol množstvo priaznivcov.

Na prehliadke, ktorá bude obohatená o tanečné vystúpenia, sa predvedú módne kolekcie značiek Benetton, Kenvelo, House, čača.nice, CCC obuv, Moda Bella, by Alex, Miriam Pokojna, Zarrin, Per Uomo. „Budete môcť vidieť mladých návrhárov zo Slovenska, ktorí sa chcú ukázať, a takisto aj značky zo ZOC Max. Keďže som dlhé roky tanečníčka, chcela som spraviť niečo originálnejšie, ako je klasická prehliadka. Spolu s Paťom Ščasnovičom a Zuzkou Kostúrovou sa budeme snažiť vystihnúť každý štýl oblečenia a ukázať ho tancom,“ predstavila koncept organizátorka Silvia Chlumecká. Ako hudobní hostia vystúpia Martin Císar a Nikol Benedikovičová. „Celý tím, ktorý sa podieľa na príprave, je z FMK, vrátane modeliek, tanečníc a spevákov,“ doplnila.

Fashion na Max 2015 - plagát

Fashion na Max 2015 – plagát

Aktuality o Fashion na MAX možno sledovať na Facebooku.

Plagát: ZOC Max
Text: Maja Florková, Dáša Mužíková

 

Súvisiace články: