Trnavský maják - slider

V máji zažije Trnava prvý spoločný študentský majáles

Trnavskí študenti po úspešnom spoločnom plese trnavských univerzít organizujú pre svojich kolegov, kamarátov, známych aj neznámych majáles s názvom Trnavský maják. Uskutoční sa 4. mája 2015 o 19.30 hod. v Mestskej športovej hale v Trnave. 

V letnom semestri si študenti troch univerzít pripravili ďalšiu novinku. ,,V každom meste majú svoj vlastný majáles a my v Trnave nemáme nič podobné. Páči sa nám myšlienka spájať všetkých študentov, tak v tom vrelo pokračujeme. Aktuálne pripravujeme najväčšiu študentskú párty, aká kedy v Trnave bola,” hovorí Martin Vanko, študent FMK UCM a člen organizačného tímu.

Majáles je vnímaný ako oslava lásky, kvetov, prírody, mladosti a krás študentského života. Hlavným ťahákom programu bude Patrik Rytmus Vrbovský. Osem hodín hudby okrem Rytmusa podporia aj rokenrolová kapela The Cellmates a mix z produkcie Dj Róberta Buriana, Dj Milana Lieskovského a Dj Elsy.

Predpredaj lístkov sa uskutočňuje v priestoroch UCM, MTF a TU alebo online na www.university.sk. Prvých 300 lístkov stojí 6 eur, ostatné budú za 7 eur, resp. 9 eur na mieste.

Záujemcovia o VIP miesta si za 75 eur môžu kúpiť stôl pre 6 ľudí. Peter Briš, člen organizačného tímu: ,,Chceme vytvoriť nezabudnuteľnú akciu. Ak niekto chce spolu so svojou partiou vychytať lepšie miesta, tak určite odporúčame VIP stôl, kde bude o vás dobre postarané.

Aktuálne informácie získate na Facebooku.

 

Trnavský maják - plagát

Trnavský maják – plagát

Zdroj: tlačová správa