Trnava bude žiť volejbalom

Trnava, 20.03.2016 –  Počas najbližších dní 21. – 23.03.2016 sa uskutoční ďalší ročník študentského volejbalového turnaja, ktorý organizujú študenti Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave  (FMK UCM). Výťažok z podujatia bude venovaný na charitatívne účely.

Turnaj majú pod taktovkou študenti univerzitnej eventovej agentúry ,,Ej, Bisťu” pod záštitou Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.  ,,Sme veľmi radi, že tento rok môžeme podporiť O.Z. Pes v núdzi či už tradične, hraním volejbalu, alebo netradične, rôznymi súťažami a kreatívnymi nápadmi od našich sponzorov a partnerov,“ povedala Monika Farkašová za organizátorov. Organizácia Pes v núdzi pomáha nechceným a týraným psíkom hľadajúcim nový domov.

Turnaj, ktorý potrvá tri dni, sa bude hrať v priestoroch ZŠ Jama a Mestskej športovej haly v Trnave. Monika Farkašová hovorí: ,,Chceli by sme všetkých fanúšikov volejbalu pozvať na finálový deň, 23.3.2016 do Mestskej športovej haly v Trnave, kde sa rozhodne o víťazovi Senator´s Cup. Zároveň sa proti sebe postaví tím pedagógov a populárnych osobností v exhibičnom zápase.” Za farby občianskeho združenia bude hrať Adela Banášová, Matúš Krnčok, Barbora Franeková a ďalší.

Viac informácií poskytne:

PaedDr. Eva Habiňáková, PhD.
Kabinet public relations
Atteliér – kreatívna a eventová agentúra FMK UCM v Trnave
e-mail: press.fmk@ucm.sk

Zdroj: tlačová správa