Súčasťou TVaT 2014 bude aj videokonferencia so svetovým rečníkom

Týždeň vedy a techniky sa na našej fakulte bude tento rok konať od pondelka 10. novembra do piatka 14. novembra 2014. Počas jedného týždňa čaká študentov 24 prednášok, workshopov či diskusií z oblasti marketingu a masmédií so zaujímavými odborníkmi z praxe.

Týždeň vedy a techniky je podujatie, ktoré Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR organizuje v spolupráci s Národným centrom pre popularizáciu vedy a techniky a Centrom vedecko-technických informácií SR. Do Týždňa vedy a techniky (TVaT) sa Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave zapája organizovaním prednášok, workshopov seminárov, diskusií, ktoré reflektujú aktuálne poznatky z oblasti marketingovej a masmediálnej komunikácie. Je priestorom, v rámci ktorého sa študenti dozvedia k predmetom viac práve od ľudí z praxe.

Svoje reklamné know-how priblížia odborníci z agentúr Digitask, Zaraguza Digital, Triad Advertising, Core 4, 2create a Pizza Seo. Študenti sa môžu tešiť aj na odborníkov z firiem ako IBM, BeCool, Cukru production, ZlavaDna.sk, Kickresume, Bepon, a dokonca aj na predsedu Úradu priemyselného vlastníctva SR či manažérku marketingu a komunikácie s verejnosťou z RTVS.

Tento rok obohatí TvaT jedna novinka – videokonferencia v angličtine, spojená s diskusiou so svetovým rečníkom z formátu TEDx – Raoulom Martinezom na tému: Creating Freedom.

Kompletný program Týždňa vedy a techniky nájdete v sekcii Fakultný život – Týždeň vedy a techniky. Sledujte facebookovú udalosť „Týždeň vedy a techniky“ a nazabúdajte na hashtag #tyzdenvedy2014.

Dokumenty na stiahnutie:
TVaT 2014 - brožúra [429.5 KB, application/pdf]

TVaT 2014 - plagát

TVaT 2014 – plagát

Foto: Natália Jakubcová
Text: Vladimíra Jurišová