Študenti priniesli vianočnú atmosféru do univerzitných priestorov

TRNAVA, 15.12.2016 – Tradičné vianočné podujatie Vjamnoce, ktoré každoročne usporadúvajú študenti Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave (FMK UCM), sa konalo po tretíkrát.

Vjamnoce každý rok organizujú študenti fakulty v spolupráci s Kabinetom eventov FMK UCM v univerzitných priestoroch Jama. Aj tento rok, 14. decembra 2016, organizátori prichystali podujatie v duchu Vianoc. Nechýbala vianočná výzdoba, rozsvietený stromček, voňavá kapustnica, sladkosti a teplé nápoje. „Veľmi sa mi tu páčilo, výzdoba bola krásna a jedlo chutné. Cítila som sa veľmi príjemne a už sa neviem dočkať 24. decembra,“  uviedla návštevníčka Janka.

Návštevníkov podujatia potešilo milé vystúpenie malých škôlkarov, s ktorými si spoločne zaspievali vianočné koledy. Ďalším spestrením bolo spevácke vystúpenie študentky Tanie. Súčasťou programu bola aj kreatívna módna prehliadka vianočných ponožiek s rôznymi motívmi. Návštevníci sa mohli zapojiť tiež do tomboly plnej zaujímavých cien, kde hlavnou cenou bola poukážka na on-line kurz podľa vlastného výberu.

Celý deň sa niesol v príjemnej nálade, všetci študenti sa zabávali a vychutnávali vianočnú atmosféru. „Vjamnoce sme si užili v komornej, rodinnej atmosfére. Kapustnica a punč sa minuli lusknutím prsta. Takže môžem povedať, že sme spokojní,“ zhodnotila aktuálny ročník Eva Toráčová, jedna z organizátoriek.

Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave je mladá, moderná a dynamická fakulta, alma mater mnohých úspešných žurnalistov, mediálnych odborníkov, marketérov, moderátorov, hovorcov, pracovníkov reklamných, marketingových a PR agentúr ako aj renomovaných pedagógov a odborníkov z praxe. Poskytuje vysokoškolské vzdelanie v študijných programoch masmediálna komunikácia, marketingová komunikácia, media relations (v anglickom jazyku), aplikované mediálne štúdiá a teória digitálnych hier. Okrem toho ako jedna z dvoch inštitúcií na Slovensku realizuje aj habilitačné a inauguračné konania v odbore masmediálne štúdiá. Fakulta vznikla 01. 08. 1997.

 

Viac informácií poskytne:

PaedDr. Eva Habiňáková, PhD.
Kabinet public relations
Atteliér – kreatívna a eventová agentúra FMK UCM v Trnave
e-mail: press.fmk@ucm.sk