Študenti pomedzi prednášky piknikovali na dekách

TRNAVA, 21.04.2015 – Farebné deky, zábavné súťaže, chutné jedlo a dobrá hudba. Toto všetko si mohli študenti Fakulty masmediálnej komunikácie z Trnavy vychutnať na druhom poveľkonočnom pikniku, ktorý sa tento rok niesol v štýle Alice v krajine zázrakov.

„Všetkými akciami, ktoré organizujeme, sa snažíme do školy priniesť inú atmosféru, preniesť sa do iného sveta, tak ako Alica,“ priblížila zámer organizátorov tretiačka Eva Toráčová a dodáva: ,,báli sme sa malej účasti, ale prišlo oveľa viac ľudí ako minulý rok. Atmosféra bola úplne perfektná, sme veľmi spokojní.“

Voľný čas medzi prednáškami tak študenti mohli stráviť na dekách. Okrem toho sa mali možnosť zapojiť do rôznych súťaží, napríklad aqua war či živé človeče. ,,Krásne počasie, dobrá atmosféra, príjemná hudba. Pochutnala som si na zdravom smoothie s mangom a mätou. Je to spríjemnenie školského dňa. Prídem aj na budúci rok,“ pochvaľovala si účastníka pikniku Augustína Markócsyová.

Atmosféru na pikniku dopĺňala aj živá hudba. Tento rok si študenti mohli vypočuť koncert trnavskej folk-funkovej skupiny 3OLA. Spokojnosťou nešetrili ani samotní pedagógovia. ,,Všetky študentské akcie na FMK bývajú veľmi dobre zorganizované. Nie je nič lepšie, ako stretnúť sa s kamarátmi v pekný slnečný deň a vychutnať si dobrú atmosféru,“ vyjadrila sa doktorandka Slávka Mazáková. „Takéto akcie sú dôkazom toho, že naša škola nie je len o sedení v laviciach a počúvaní rôznych teórií, ale aj o budovaní vzťahov so spolužiakmi a o uvoľnenej atmosfére,“ dodala doktorandka Radmila Buricová.

FMK After Easter Picnic 2015

FMK After Easter Picnic 2015

FMK After Easter Picnic 2015

FMK After Easter Picnic 2015

 

 

 

 

 

 

 

PaedDr. Eva Habiňáková, PhD.
Kabinet public relations
Atteliér – kreatívna a eventová agentúra FMK UCM v Trnave
e-mail: press.fmk@ucm.sk