Stáž pre budúcich absolventov na pozícii marketingového asistenta

Poslať životopis do spoločnosti je štandardný spôsob, ako sa uchádzať o pracovné miesto. No skúšali ste už niekedy natočiť svoje vlastné promo video? Ak nie, máte šancu otestovať svoje schopnosti a získať vďaka nim nadpriemerne platenú stáž Adecco Experience.

Personálna agentúra Adecco pripravila v rámci unikátneho programu Way to WorkTM pre budúcich absolventov vysokých a stredných škôl špeciálnu ponuku na nadpriemerne platenú mesačnú stáž. Ide o pozíciu asistent marketingového oddelenia vo firme, ktorá sa prezentuje najrýchlejšie rastúcou sieťou predajní obuvi na Slovensku a v súčasnosti prevádzkuje sieť 26 vlastných predajní. Podmienkou je natočiť krátke 30-sekundové video na tému Aký mám talent a zavesiť ho na web stránku  najneskôr do 31.5.2015. Stáž prebehne v júli.

Počas štyroch týždňov výherca získa cenné pracovné skúsenosti, zistí, v čom vyniká a kde sú jeho nedostatky. Ak zamestnávateľa presvedčí svojimi schopnosťami, môže dostať ponuku na pevné pracovné miesto.

Stáž Adecco Experience je súčasťou programu Adecco Way to Work™. Cieľom programu je pomáhať mladým ľuďom na celom svete zvýšiť svoje šance u zamestnávateľov cennými radami a usmerneniami od profesionálov. Na Slovensku aktuálne prebieha druhý ročník programu.