Zverejnili sme rozvrhy na letný semester, budeme ich priebežne aktualizovať

Prípadné kolízie posielajte na rozvrhy(at)fmk.sk. Sledujte dátum zmeny uvedený pri jednotlivých dokumentoch, o najväčších zmenách informujeme nižšie.

Rozvrhy na LETNÝ semester akademického roka 2021/2022 pre denných študentov si môžete stiahnuť z odkazov nižšie. Zároveň upozorňujeme, že ide o draft a budeme ich priebežne aktualizovať podľa aktuálnej pandemickej situácie.

Preto vás prosíme, aby ste si ich pred začiatkom semestra ešte raz skontrolovali. Rozvrhy pre externistov budú dostupné čoskoro. (Aktualizácia 30. 1.: Na webe sú zverejenené už aj rozvrhy pre externistov.)

Rozvrhy

Najdôležitejšie informácie o výučbe na jednom mieste

Zároveň pripomíname aj stránku COVID info, kde nájdete podrobnejšie informácie o spôsobe výučby. Na fakultnej webovej stránke budú každý týždeň (najneskôr v piatok) zverejnené informácie o organizácii výučby pre nasledujúci týždeň v závislosti od epidemiologickej situácie a FMK COVID automatu, ktorý je založený na princípe OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní ochorenia COVID-19).

DÔLEŽITÉ! O organizácii a forme začiatku výučby v LS budeme informovať min. 5 pracovných dní pred začiatkom letného semestra.

Výučba sa v letnom semestri začína 14. februára 2022.

COVID info