Pozvánka na besedu: Ako prežívajú nezávislé médiá

Študentský webový portál Gaudeo.sk Vás pozýva na besedu, ktorej hlavnou témou bude financovanie nezávislých médií, monetizácie a obsahovej slobody.

Beseda sa bude konať v utorok 4. októbra v Berliner DKP (Pekárska 40). Vrátane redakcie portálu sa do diskusie zapoja aj prizvaní hostia:

  • Veronika Pizano (mono.sk, .týždeň) – absolventka marketingovej komunikácie na FMK. Písala články pre .týždeň a v súčasnosti bloguje v Denníku N a na stránke antimama.sk. Pre MONO pripravuje podcasty a výber zaujímavých článkov.
  • Eugen Korda (.týždeň) – je novinár a reportér. Viedol investigatívnu reláciu Reportéri, šéfoval video-spravodajstvu denníka Sme a v súčasnosti je video-reportérom časopisu .týždeň.
  • František Múčka (postoj.sk) – absolvent filológie a žurnalistiky na UKF. Pracoval v týždenníku Trend, v denníku Sme a momentálne šéfuje konzervatívnemu denníku postoj.sk
  • Radoslav Augustín (Denník N) – študoval žurnalistiku na Univerzite Komenského. Založil portál medialne.sk, venoval sa marketingu a internetovým projektom v Trende a v Sme. V súčasnosti pracuje v Denníku N.

Vstupné je dobrovoľné (na produkčné náklady). V prípade záujmu si môžete lístok rezervovať na eventbrite.com – kapacita je obmedzená.