Ponuka praxe: redaktor, moderátor a kameraman v Petsoftmedia

Full-servisová agentúra Petsoftmedia hľadá do tímu spravodajského portálu Netky.sk redaktora, kameramana a moderátora, ktorí by zastrešili témy z oblasti športu a lifestylu.

Petsoftmedia je full-servisová agentúra, ktorá svojim klientom poskytuje už 8 rokov komplexnú marketingovú starostlivosť. Vďaka skúsenostiam nadobudnutým v reklamnej, mediálnej a produkčnej sfére je schopná kvalitne zastrešiť celkovú marketingovú stratégiu od idey až po finálny produkt. Svoje riešenia stavia na odbornosti, trendoch a priateľskom prístupe.

Okrem toho zastrešuje od roku 2018 internetový spravodajský portál Netky.sk, ktorý každý deň spracúva informácie z domova a zahraničia. Svoju dravosť po aktuálnych témach dokazuje denno denne, a svojim čitateľom tak poskytuje zaujímavý obsah. Venuje sa týmto hlavným kategóriám domov, zahraničie, šport, zaujímavosti a enviro. Ak ťa oslovila aspoň jedna z nich a tvojim poslaním je byť redaktor novín tak nám neváhaj poslať životopis. Okrem redaktorov hľadajú aj šikovné dvojice kameraman a moderátor, ktorí by zastrešili zaujímavé témy z oblasti športu a lifestylu.

Takže ešte raz a stručne:

  • Portál: Netky.sk
  • Práca: Redaktor, moderátor a kameraman
  • Kde: Zaujímavé témy sú všade
  • Koľko: Nebude to zadarmo
  • Kam: Pošli CV na email director@petsoftmedia.sk