Ponuka práce na pozícii marketingový pracovník v hoteli Magnólia v Piešťanoch

Hotel Magnólia v Piešťanoch ponúka voľnú pracovnú pozíciu marketingového pracovníka na plný úväzok. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 15.6.2015.

Miesto práce: Hotel Magnólia, Nálepkova 1, 921 01 Piešťany
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
  • vysokoškolské I. stupňa.

Zameranie, odbor:

  • marketing, marketingová komunikácia, obchod

Znalosti:

  • Počítačové znalosti – používateľ,
  • Microsoft Word – pokročilý,
  • Microsoft Excel – pokročilý,
  • Microsoft PowerPoint – pokročilý,
  • Microsoft Outlook – pokročilý,
  • Adobe Photoshop – základy.

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk – aktívne,
  • Nemecký jazyk – základy.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vysoká miera samostatnosti, proaktivity a kreativity
  • analytické myslenie so zameraním na detail
  • cit pre grafický dizajn
  • flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť a dôslednosť
  • samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • návrh a príprava marketingových aktivít,
  • aktívna spolupráca pri organizovaní eventov a ďalších skupinových akcií v hoteli,
  • tvorba propagačných materiálov, letákov, direktmailov,
  • manažovanie sociálnych sietí, primárne Facebook,
  • tvorba a postovanie príspevkov,
  • písanie PR článkov,
  • vyhľadávanie nových klientov, telefonický a osobný kontakt s klientom,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, propagácia aktivít spoločnosti,
  • prinášanie nových myšlienok a nápadov.

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimíra Kukučová
E-mail: marketing@hotelmagnolia.sk