Odlož výhovorky a využi šancu! Na FMK prichádza projekt Podnikátor

Ak ste sa dostali k obsahu tohto článku, sú isté 4 veci: ste študent FMK, zaujal vás názov pripravovaného projektu, v hlave nosíte nápady (alebo už rozbiehate biznis), ktoré potrebujú nakopnúť a chcete vedieť viac o tom, ako sa posunúť z nuly na jednotku.

Prvá ultimátne najlepšia vec na Podnikátorovi je, že sa môžete prihlásiť bez ohľadu na vek, študijný odbor či ročník. Stačí, ak ste študentom FMK. Prihlasovanie je ešte jednoduchšie. Stačí vyplniť prihlášku. Okrem základných info o vás/vašich biznis partneroch nás bude zaujímať aj aký máte nápad, v akom štádiu sa nachádza a prečo by ste práve VY mali prejsť výberovým pohovorom.

Inšpirujeme vás k podnikavosti a podporíme 7+ nápadov fakultným inkubačným programom v spolupráci s Rozbehni sa!

Áno, selekcia nápadov bude. A pod drobnohľadom koordinátorov projektu v spolupráci so zakladateľom Rozbehni sa! Petrom Kováčom. Najlepších uchádzačov následne pozveme na 15-minútový small talk, kde im priblížime ďalšie kroky. Selekcia TOP nápadov bude prebiehať do 5. marca 2021.

Krok za krokom k biznisu

Po úvodných krokoch na čerstvých účastníkov programu Podnikátor čakajú dve fázy. V prvej prejdete cez 30-dňový online inkubačný program, v druhej sa na 60 dní stanete študentmi online večernej školy. Spolu získate takmer 100 hodín odborných konzultácií vrátane individuálnych mentoringov, dostanete sa k prvej validácii vášho nápadu od zákazníkov, vytvoríte prototyp webu a vďaka testovacej kampani získate prvé objednávky. Toto všetko stihnete od marca do mája 2021, online z pohodlia vášho domova.

Na záver treba dodať, že celý projekt Podnikátor je pre úplne ZADARMO. Jediným dôležitým vkladom z vašej strany budú dve veličiny: čas a energia. V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na koordinátorov projektu. Všetky ďalšie informácie o projekte nájdete na stránkach Kariérneho centra FMK.