redbull

Od nákresu až na stupne víťazov F1. Prihláste sa na exkluzívnu prednášku s tímom Red Bull Racing

Zákulisie tímov F1 je odjakživa skryté pod rúškom tajomstva. Aspoň pre bežnú verejnosť. Študentská prednáška so stajňou Red Bull Racing vám ale pár čriepkov spoza opony jedného z najúspešnejších tímov histórie Formule 1 exkluzívne odhalí už v stredu 23. júna.

A dokonca sa vedenia Red Bull Racing budete môcť na čokoľvek opýtať.

Blížiaca sa online prednáška, nazvaná ako Pen to Pitlane, vám ukáže príbeh, ako sa z obyčajného náčrtu na papieri píše úspešná história, v ktorej hrá hlavnú rolu vymakaná formula s výkonom 950 koní. Predstaviť si to môžete ako „cestu za víťazstvom“ – príbeh, ktorý je nevyhnutný pre vedenie stajne aj samotných jazdcov. To ale nie je zďaleka všetko.

V priebehu prednášky, ktorá bude vysielaná z britského ústredia Red Bull Racing v meste Milton Keynes, sa stretnete tvárou v tvár s vedením tímu s rozzúrenými býkmi v logu a zistíte, ako sa stajňa pripravuje na novú sezónu, ako dizajnuje monoposty aj systém výroby dielov. Potom už len záleží na vás, čo ďalšie by ste sa chceli dozvedieť.

Viac informácií o prednáške Pen to Pitlane a históriu tímu Red Bull Racing sa dozviete priamo na redbull.sk/lecture. Na tejto adrese nájdete tiež postup, ako sa na prednášku registrovať.

Link na prednášku: https://pentopitlane.tech