Online klub

Akademici a špecialisti na online marketing sa spojili a vytvorili výnimočný projekt vzdelávania marketérov. Idea je jednoduchá: Umožniť študentom učiť sa marketig prácou na reálnych projektoch. A k tomu dohľad od tých najlepších z branže.

               

logo-webikon  logo-riesenia logo-logo_zeleny-pes

Všetko je naozaj

Projekty, na ktorých študenti pracujú, sú skutočné. Vytvárajú si ich sami – od kreatívy, cez biznis plán až po kampane, ktoré potom vyhodnocujú. Postupne si na nich skúšajú všetko, čo odznie na prednáškach.

Mentori z praxe

Prednášky aj workshopy vedú ľudia z praxe – špičky slovenského online marketingu. Vďaka tomu študenti získavajú najaktuálnejšie informácie priamo z prvej ruky.

Ako sa prihlásiť

Online klub je obsahom predmetu online marketing I. – IV. Môžu si ho zapísať študenti 2. a 3. ročníka bakalárskeho štúdia v programe marketingová komunikácia.

Rozhodne by som tento predmet odporučila každému, lebo poskytne najviac praktických aj teoreticky zaujímavých vedomostí – žiadne nudné bezduché poučky. Obrovské plus sú hodiny vedené prednášajúcimi z branže a ich feedback.

(Klára)

Jeden z najpraktickejších a najprínosnejších predmetov. Takto nejak by mali vyzerať aj ostatné predmety a chodil by som tam s radosťou.

(Filip)

Tento predmet bol určite najpraktickejší zo všetkých.

(Diana)

Podľa mňa jeden z najhodnotnejších predmetov na našej fakulte.

(Kristína)

Počas dvoch rokov som sa na tomto predmete veľmi veľa naučil a super je, že sú to všetko cenné praktické informácie, využiteľné v pracovnom živote.

(Richard)

 
Späť hore ↑