Máte vianočné želanie? Môže sa splniť ešte pred Štedrým večerom

Na prízemí našej budovy v Jame nájdete od pondelka 30. novembra 2015 drevený rám a kartičky, na ktoré si môžete svoje priania napísať. Čo potom s nimi? Prečítajte si v článku.

Prvýkrát ste si svoje priania na vianočnú stenu mohli zavesiť minulý rok. „Narátali sme ich vyše 400 a boli plné emócií, tajných želaní a sľubov. Ľudia si želali šťastie a lásku, zdravie pre svojich blízkych a mnoho krásnych vecí“, hovorí Frederika Kovalčíková za organizátorov z Kabinetu eventov FMK UCM ejBisťu a dodáva: „pravdu povediac, ani sme to nečakali a vždy nás potešilo, keď sme videli pri stene ľudí, ako priväzujú svoje želania“.

Vianočná stena želaní 2015

Vianočná stena želaní 2015

Pripomenúť si tak blížiace sa Vianoce a sviatky a na chvíľu sa zastaviť a zamyslieť sa nad svojimi tajnými prianiami mohli študenti i vyučujúci nielen Fakulty masmediálnej komunikácie, ale celej Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave: „Minulý rok sme niektoré želania splnili, ináč to nebude ani tento rok. Najradšej by sme splnili všetky, bohužiaľ sa to nedá, ale veríme že na konci semestra zase niekoho potešíme“, prezrádza Frederika.

Svoje želanie napísané na lístok môžete priviazať špagátom na ľubovoľné miesto na stene na prízemí Jamy od 30. novembra do 10. decembra. Keď sa pritom ešte aj odfotíte, nezabudnite na instagram pripojiť hashtagy #vianocnastena #fmkpeople #fmkucm @ejbistu.

Želania sa budú plniť v stredu 16. decembra 2015 v priestoroch budovy v Jame.